Šventasis Sostas

57 straipsnių

Smarkios kritikos dėl savo žodžių apie „baltą vėliavą“ Ukrainos kare sulaukęs popiežius Pranciškus trečiadienį per visuotinę audienciją nekomentavo ginčytino savo pasisakymo. Jis tik bendrai paragino melstis prieš karą. „Meskime Viešpatį, kad suteiktų mums malonę įveikti šią karo, kuris visada yra p...

Popiežius Pranciškus nori būti palaidotas Didžiojoje Švč. Marijos bazilikoje (Santa Maria Maggiore) Romoje. Tai jis pareiškė išskirtiniame interviu Meksikos stočiai N+. Jis teigė norįs atgulti čia amžinojo poilsio iš didelės pagarbos Salus Populi Romani – Dievo Motinos su kūdikiu atvaizdui, kuris ka...

Ketvirtadienį popiežius Pranciškus turėtų išvykti į kelionę į Mongoliją. Katalikų bažnyčios vadovas planuoja apsilankyti sostinėje Ulan Batore, ten susitiks su Mongolijos lyderiais, visuomenės veikėjais ir piliečių visuomenės atstovais.

Paulius Jurkevičius

Neįtikėtinas Lietuvos išskirtinumas šiomis dienomis po truputį , nenumaldomai aiškėja. Išskirtiniai kunigai ir jų pamokslai. Unikalios diskusijos ir išvados. Prezidentinės analogijos – tiesiog kvapą gniaužiančios. Tekstų ir dokumentų interpretacijos – fantastiškos. Netgi baimės – nepakartojamos.

Vatikanas per savo vakcinavimo nuo koronaviruso kampaniją paskiepijo grupę benamių žmonių, trečiadienį sakė Vatikano atstovas Matteo Bruni. Pirmąja vakcinos doze buvo aprūpinti 25 benamiai, apgyvendinti Vatikano įsteigtose benamių prieglaudose, sakė M. Bruni.