sveikinimai

Sveikinimai - gražūs, geranoriški palinkėjimai įvairiomis progomis - gimtadienio, vestuvių, Kūčių, Kalėdų bei kitų švenčių.

Skirtingomis progomis linkima skirtingų dalykų, pavyzdžiui Kūčių proga linkima jaukumo ir ramybės, o gimtadienio proga - svajonių išsipildymo, laimės, džiaugsmo.

Sveikinimai gali būti rašytiniai, žodiniai ar išreikšti dovanomis.

Jurga Anusauskienė atvirai – apie kelius pakirtusias sužadėtuves ir mylimojo išvykas svetur: puikiai žinojau, kokia jo profesija (5)

„Žmonių ryšys nepriklauso nuo fizinio buvimo toje pačioje patalpoje. Gali jaustis visiškai svetimas būnant viename kambaryje ir justi begalinį...

Nežymėto policijos automobilio bagažinėje „įkurdintas“ trikojis vairuotojus šokiravo, tačiau pareigūnai pabrėžia: tikėkitės to visur ir visada (61)

Šalies keliuose įrengiama vis daugiau greičio matuokliai , o pažeidėjus nuolat stebi ir mobilios greičio matavimo kameros. Nors vieni tuo džiaugiasi,...

Jonas Nainys mamai 70-ojo gimtadienio proga surengė kvapą gniaužiantį vakarėlį: tarp staigmenų – ir garsaus dainininko pasirodymas

Garsus muzikos prodiuserius, laidų vedėjas, didžėjus Jonas Nainys įspūdingus pasirodymus rengia ne tik tūkstantinėms minioms, bet ir savo...

„Žalgirio“ kapitonas Edgaras Ulanovas su žmona sulaukė šeimos pagausėjimo: paaiškėjo sūnaus vardas

Kauno „Žalgirio“ kapitono Edgaro Ulanovo šeimoje – džiugios naujienos. Krepšininkas su žmona Gabija susilaukė antros atžalos.

Pergalę iš derbio su atidarytu antru aukštu išsinešęs Žibėnas: buvome labai supykę

Šių metų pasirodymą Europoje anksčiau nei norėjo užbaigę Vilniaus „Ryto“ (14-2) krepšininkai toliau demonstruoja savo raumenis LKL čempionate.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10