šonaslydis

84 straipsnių

Prakalbus apie vokiškus automobilius, daug kam puikiai žinoma kas slepiasi už šventosios trejybės titulo – BMW, „Mercedes-Benz“ ir „Audi“. Kai tema pasisuka link drifto, iš trejybės lieka du konkuruojantys gamintojai, mat keturiais žiedais pasidabinę automobiliai turi per daug varančiųjų ratų. Lietu...

Ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties šventės laužus kiekvienas kūreno savaip – šalia Kuršėnų kelis kartus per metus iškylančiame Driftiškių miestelyje susirinko beveik šimtas dalyvių ir minia žiūrovų. Šeštadienį čia vyko trečiasis Lietuvos drifto čempionato Pro lygos etapas, o sekmadienį padang...

Žodis „Matsuri“ japonų kalboje reiškia šventę arba festivalį, „Dorifto Matsuri“ – šonaslydžio festivalį – būtent toks planuojamas spalio aštuntąją Driftiškėse, Šiaulių rajone, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

140 automobilių, 12 valandų veiksmo, 6 valandos sausos dangos, 6 valandos šlapios dangos, tūkstančiai įsuktų kilometrų ir para geros nuotaikos – taip atrodė savaitgalį įvykęs „Betsafe Drift Matsuri“ arba Lietuvos drifto sezono atidarymas, rašoma organizatorių pranešime žiniasklaidai.

Nenumaldomai artėjant Lietuvos drifto sezono atidarymo šventei „Betsafe Drift Matsuri“, renginio dalyviai atsivertė atnaujintą čempionato reglamentą – čia, nauji punktai apie varžybų teisėjavimą, saugumo įrangą, bei tvarką.

Lietuvoje netylant kalboms apie tiesioginius merų rinkimus, savo poziciją nusprendė išreikšti ir šonaslydžio atstovai. Kad galėtų tai atlikti, įkūrė miestelį pavadinimu Driftiškės ir dabar imsis miesto mero paieškų.