Antradienį Ženevoje Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) vadovas Willie Walshas pareiškė, kad netrukus gali būti panaikinti apribojimai skysčiams, kuriuos keleiviai gabena rankiniame bagaže.
skysčiai
48 straipsnių
Vilniaus oro uostas bus kitoks, bet keleiviai nebus patenkinti: ir toliau reikės ištraukti skysčius iš bagažo patikros metu (7)
Nors naujajame Vilniaus oro uostų keleivių išvykimo terminale sumontuota įranga leistų patikros metu iš bagažo neišsiimti skysčių, keleiviai vis tiek turės tai daryti, informuoja Lietuvos oro uostų (LOU) vadovas Simonas Bartkus. Anot jo, toks reikalavimas egzistuoja dėl Europos Komisijos (EK) š. m. ...
Banalus, gyvybiškai būtinas, kone nemokamas ir dažnai trenerių iššūkiams taikomas – vanduo. Jeigu vandens negeriate, tai nežinau priežasties, kodėl savęs taip nemylite, bet tai jūsų pasirinkimas, ką daryti su savo organizmu ir kūnu. Deja, kaip rodo 2022 metų JAV tyrimas (1), net 75 proc. amerikiečių...
Ar kažkada tikrai būtume galėję prisistatyti į oro uostą su kurpine, kurioje – ypatingos lauktuvės iš Romos – butelis puikaus vietinio vyno? Didelę patirtį turintys keliautojai turėtų prisiminti, kad kiek anksčiau niekas nereikalaudavo iškrėsti pusės krepšio turinio, o vykstant patikrai netekdavo dr...
Tas kankinantis klausimas kaip numesti svorio dažnai erzina, o nuolatinis atsakymas – laikytis dietos – jau pabodęs ir ne visuomet įmanomas ar gelbstintis. Išeitis – paisyti patarimų, kuriuos atrinkome ir sudėjome į vieną straipsnį, kad Jums būtų patogiau.
Panašu, kad greitai teks pamiršti bagažų apribojimus, prie kurių buvome įpratę. Pasaulyje jau pradėti diegti naujos kartos skeneriai, kurie leidžia išanalizuoti skysčius ir elektrinius prietaisus jų netraukiant iš lagaminų. Tokie skeneriai šiemet bus įdiegti Kauno oro uoste. Vilnius savo eilės dar t...
Petras mano, kad druska prarandama su prakaitavimu ir, kad netintum vasarą, jos reikia daugiau. Ir tinsta. Zita gi įsitikinusi, kad svarbiausia palaikyti gerą skysčių balansą ir geria po litrą kas valandą, ir irgi tinsta.
Gal tai ne antsvoris, o susikaupę skysčiai? Paprasti būdai pasijausti lengvesniems ir lieknesniems (1)
Nors ženklią dalį žmogaus organizmo sudaro vanduo, dalis žmonių nerimauja dėl besikaupiančių skysčių ir jų pridedamo svorio. Išsipūtęs pilvas, patinę pirštai, sustingę sąnariai taip pat gali signalizuoti skysčių susilaikymą ir duoti atsakymą, kodėl net ir mažiau valgant svarstyklių rodmenys nemažėja...
Kiek vandens reikia išgerti per parą? Štai kur klausimas, kurio Hamletas turbūt nesvarstė, bet jis beveik toks pat populiarus, kaip ir žinomo dramos veikėjo „Būti ar nebūti?“. Šešias, aštuonias stiklines ar du litrus? Natūralaus mineralinio vandens „Uniqa“ ambasadorė ir dietistė Vaida Kurpienė tikin...
Skysčiai yra labai svarbūs mūsų organizmo veiklai ir sveikatai palaikyti. Tačiau ar galima gerti vandenį ir kitus gėrimus valgant? Geriau atsigerti prieš valgį ar po? Ir kiek turi praeiti laiko po pagrindinio valgymo, kad būtų galima atsigerti?
Didžiosios metų šventės tapo iššūkiu organizmui, todėl pradedant naujuosius metus, vertėtų daugiau dėmesio skirti savo mitybai ir sugrįžti į sveikesnės gyvensenos vėžes. Įsidėmėkite aštuonis produktus, kurie padeda atkurti organizmo balansą ir gerą savijautą, rašoma pranešime spaudai.
Dėl aukšto kraujo spaudimo – Vaidos Kurpienės patarimas: ši taisyklė padės sumažinti kraujospūdį be vaistų (2)
Aukštas kraujospūdis – pavojinga, bet kontroliuojama liga. Ar tiksliai žinote, ką reikia daryti, jei kraujo spaudimas yra padidėjęs? Dėl kokių maisto produktų vartojimo gali pakilti kraujospūdis? Ir ar galima mitybos pagalba pagerinti kraujo spaudimo rodiklius?
Vanduo yra labai svarbus mūsų organizmo veiklai ir sveikatai palaikyti. Tačiau ar galima gerti vandenį valgant? Geriau atsigerti prieš valgį ar po? Ir kiek turi praeiti laiko po pagrindinio valgymo, kad būtų galima atsigerti vandens? Dietistė Vaida Kurpienė atsakė į šiuos klausimus.
Sveiki, čia Delfi plius laida Ką valgyti ir aš dietistė Vaida Kurpienė Šiandien kalbamės apie skysčių vartojimą dienos metu prieš ar po valgymo bei didelį angliavandenių norą
Kada reikia mineralinio, o kada užtenka vandens iš čiaupo? Gydytojas Morozovas papasakojo apie skysčius (44)
Nepaprastas karštis, prakaitavimas ir troškulys – štai kas dabar lydi dažną šalies gyventoją. Taisyklių, kaip tą troškulį reikia ir kaip nereikia malšinti, yra begalė, o labai dažnai šios taisyklės nukeliauja klystkeliais.
Vaida Kurpienė įvardijo, kokius gyvybiškai svarbius mikroelementus prarandame gausiai prakaituodami ir kokiuose produktuose jų daugiausia (10)
Per karščius mūsų organizmas netenka daug skysčių, kurių neatstačius gali sutrikti organizmo veikla. Dietistė Vaida Kurpienė įvardijo, kokių mikroelementų netenkame prakaituodami ir patarė, kaip atstatyti skysčių balansą organizme karštomis dienomis.
Ekspertė įvardijo priežastis, kodėl per karščius turėtume mėgautis arbūzais: tai ne tik vanduo ir cukrus (9)
Lietuvą pasiekę rekordiniai karščiai gyventojus verčia susirūpinti savijauta ir gerti daugiau vandens. Tačiau atgaivinti gali ir toks sultingas vaisius kaip arbūzas. Juo itin tinka mėgautis karštomis vasaros dienomis, nes net 92 proc. arbūzo sudaro vanduo.
Skrandžio skausmus, ko gero, yra pajautęs kiekvienas. Tai gali būti prastos mitybos arba rimtesnių sveikatos sutrikimų požymis. Skrandžio problemos kamuoja daugelį žmonių ir gali priversti prie nuovargio ar net depresijos. Dietistė Vaida Kurpienė pasidalijo patarimais, ką valgyti ir ko vengti turint...
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ketvirtadienį pranešė panaikinanti apribojimus įsigyti medicininių kaukių, respiratorių, pirštinių ir dezinfekcinio skysčio.
Žmogus per dieną nesustorėja. Tai yra ilgas procesas, dažnai lydimas depresijos, priklausomybės maistui ar netgi vaikystės traumų. Štai Jonas Broweris Minnochas sirgo liga, nors negalima sakyti, kad jis nebuvo didelis maisto mėgėjas.