Silvester Belt

111 straipsnių

Šiemet Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovauti išrinktas 26-erių Silvestras Beltė, kurio sceninis pseudonimas – Silvester Belt. Jis į konkursą vyksta su lietuviška daina „Luktelk“.

Gimė Kaune. Baigė Vestminsterio universitetą Londone, kur studijavo komercinį muzikos atlikimą. Baigęs studijas sugrįžo atgal į Lietuvą.

2010 m. dalyvavo Vaikų „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje. Atlikęs dainą „Pi-pa-po“ pateko į finalą, kuriame vėliau užėmė 8 vietą iš 12 finalininkų.

Lietuvoje muzikinių projektų gerbėjai jį galėjo išvysti „X Faktoriuje“, „Lietuvos balse“.

Lietuvai 2024 metais „Eurovizijoje“ atstovaus Silvester Belt su daina „Luktelk“. 

Dainą galite išgirsti čia

Spaudos konferencija su laimėtoju - čia

Interviu po to, kai pateko į atrankų finalą čia

Akustinę dainos versiją ir interviu galite išgirsti čia

Paulina Taškutė, Raminta Lukošienė, Gintarė Urnikaitė, Kristina Kanevičiūtė, Žygimantas Gedvila

Šeštadienio vakarą Malmės arenoje pasirodė 25 šalių atstovai, kurie kovojo dėl pergalės didžiulio dėmesio sulaukiančiame „Eurovizijos“ konkurse. Vakaro pabaigoje paaiškėjo, kas pelnė pagrindinį trofėjų – apdovanojimas keliauja į Šveicariją. Laimėtoju paskelbtas atlikėjas Nemo!

Šių metų „Eurovizijos“ dainų konkursas pažėrė netikėtumų. Vienas jų – į skandalą įsivėlusio Joosto Kleino pašalinimas. Dėl Europos transliuotojų sąjungos (EBU) sprendimo šokiruoti ne tik gerbėjai, bet ir Nyderlandų delegacija. Šie pasidalino trumpu komentaru apie šią situaciją.