sėja

70 straipsnių

Paskutinis pavasario mėnuo neabejotinai derlingiausias ir atsakingiausias sodininkams. Sąrašas, ką daryti darže gegužės mėnesį, yra labai platus. Būtent gegužę sodinama ir sėjama dauguma augalų, o jau anksčiau pasodintieji ravimi, purškiami ir „maitinami“. Darže atliekamas sanitarinis genėjimas, o ...

Saldžiųjų ir aitriųjų paprikų auginimas vidutinio klimato juostos regionuose neapsieina be daiginimo etapo. Norint užsiauginti kokybiškų paprikų daigų, sėklas reikia pasėti vasario – kovo mėnesiais ir daigus prižiūrėti atsižvelgiant į tam tikras rekomendacijas, kurias netrukus sužinosite.

Palankūs orai ir prasidėjusios šalnos ūkininkus skubina baigti kiek vėluojančią žieminių rapsų ir kviečių rudens sėją. Žemdirbiai sako, kad darbai vėluoja ir dėl klimato, ir dėl technikos trūkumo, ir dėl išaugusių sėklų, trąšų, kuro kainų.

Sniegė Balčiūnaitė

Artėjant pavasario sėjai grūdų sektoriaus atstovai svarsto, kas šiemet turės didžiausios įtakos derliui – darbus laukuose atitolinantys orai, trąšų stygius ar pabrangęs dyzelinas bei atsarginės detalės.