Seimo kontrolierius

22 straipsnių

Rimantas Zabarauskas, Europos vartotojų konsultacinės grupės Energetikos pogrupės narys

„Aš tikrai myliu Lietuvą Bet ar mylit ją jūs?“ (iš atlikėjo M. M. repertuaro) DELFI užsimezgė tarsi diskusija: ko Lietuvoje daugiau – gero ar negero? Kai kas įžvelgia puspilnę stiklinę, kai kas – pustuštę. Man artimesnis antrasis matymas.

Ingrida Nagrockienė

Prieš dvejus metus įvesta privaloma turto ir pajamų deklaracija per pusę nurėžė socialinio būsto eiles Panevėžyje. Iš jos dėl 20 centų išmestas dvylika metų didesnio buto laukęs panevėžietis.

Dovilė Šakalienė, Žmogaus teisių stebėjimo instituto direktorė

Kas ketvirtas žmogus kažkuriuo gyvenimo laikotarpiu buvo, yra ar bus paveiktas psichikos sutrikimo ar ligos. Apie pusė milijardo žmonių šiuo metu kenčia nuo šių sutrikimų – tai reiškia, kad psichikos sveikatos sutrikimai yra viena iš dominuojančių ligų pasaulyje. O tai reiškia, kad psichikos liga ar...

Mindaugas Laurinaitis

Šiaulių miesto savivaldybė, jeigu praktika pasiteisins, parodys pavyzdį visai Lietuvai, kaip galima dirbti atsižvelgiant pirmiausia į žmogaus padėtį. Žemės savininkų, kurių sklypai apleisti arba nenaudojami, nebus skubama bausti.

Tarptautinės žmogaus teisių dienos proga, taip pat vainikuojant 2013-uosius Europos piliečių metus ir Lietuvos pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai, Seimo kontrolierių įstaigoje vyko konferencija „Politinė investicija į žmogaus teises, – ES piliečių teisių politika“. Jos metu apdovanoti ir fotogr...

Indrė Pepcevičiūtė

Baltiešos gatvės Vilniaus rajone naujakuriai neturi vandens ir negauna vandentiekio bei nuotekų tinklus ten tiesiančios privačios bendrovės sutikimo prie jų prisijungti. Vilniaus rajono savivaldybei šios gyventojų bėdos nė motais.