saulės moduliai

21 straipsnių

VšĮ „Žiedinė ekonomika“ direktorius Domantas Tracevičius

Jau kuris laikas Lietuvoje stebimas gaminančių vartotojų bumas, tačiau energijos gamybai išnaudojama vos maža dalis visų Lietuvoje esančių stogų. Europos Komisijai (EK) skatinant valstybes nares vis daugiau statinių uždengti saulės moduliais, kai kurios iš jų tą daro ne tik su naujais, bet ir esamai...

1 mln. eurų, 3703 saulės energijos moduliai ir 1 megavatas (MW) elektros energijos per metus. Tai didžiausios Lietuvoje ant pastatų stogų įrengtos saulės elektrinės duomenys. Ji įrengta ant „Švyturys-Utenos alus“ (ŠUA) daryklos Utenoje stogų.

Kristina Simonaitytė

Saulės elementai, kurie iš pradžių buvo daugiausiai naudojami aplink Žemę skriejančiuose palydovuose, kuo toliau, tuo labiau plinta kasdieniame gyvenime. GRYNAS.lt apžvelgia, kur ir kaip saulės energija yra panaudojama šiandien ir kokios yra jos plėtros tendencijos.

Šį rudenį Visoriuose duris atvers „BOD Group“ gamykla, kurioje bus gaminami saulės energijos moduliai, praneša portalas lzinios.lt Juos ketinama instaliuoti Italijos, Prancūzijos, Ispanijos, Danijos didmiesčių komerciniuose ir visuomeninės paskirties pastatuose.