sandėlis

18 straipsnių

Eimantas Bražinskas, „Alwark“ „Linde“ technikos padalinio vadovas

Daugelis Lietuvos verslo sektorių šiandien turi tų pačių bėdų. Vyksta didelė darbuotojų kaita, fiksuojami laisvų darbo vietų skaičiai, tačiau kartu pastebimas ir augantis bedarbių skaičius. Kompanijos kasdien negali būti tikros, kad netrukus pas jas neįsižiebs naujas COVID-19 židinys.

Greta oro uosto planuojama statyti sandėliavimo paskirties pastatą, kurio planuojamas ilgis bus 187 m, o plotis – 124 metrai. Krovininiam transportui numatoma laukimo aikštelė (11 vietų) prieš apsaugos postą. Kokia produkcija bus sandėliuojama šiame objekte, kol kas nepavyko išsiaikškinti.

Grūdų prekybos bendrovė „ Agrosfera “ įsigijo elevatorių Pasvalio rajone, Nakiškiuose. Tai – jau antrasis įmonei priklausantis grūdų elevatorius, kurio veiklą planuojama išplėsti iki kompleksines paslaugas teikiančio agrocentro. „Agrosferos“ bendros investicijos į naująjį Nakiškių ir 2017 metais įku...

DELFI skaitytojo video

Pirmadienį vakare Vilniuje, Želvos gatvėje atvira liepsna ir milžiniškas dūmų stulpas atkreipė ne vieno sostinės centre vilniečio dėmesį. Atskubėję ugniagesiai puolė gesinti sandėlį ir ėmė saugoti nuo liepsnų šalia esantį namą.

DELFI skaitytojo video

Pirmadienį vakare Vilniuje, Želvos gatvėje atvira liepsna ir milžiniškas dūmų stulpas atkreipė ne vieno sostinės centre vilniečio dėmesį. Atskubėję ugniagesiai puolė gesinti sandėlį ir ėmė saugoti nuo liepsnų šalia esantį namą.

Ugnė Karaliūnaitė

Mažų kainų prekybos tinklas „Lidl“ žingsnis po žingsnio ruošiasi atverti savo parduotuvių duris Lietuvos pirkėjams. Dalis jų „Lidl“ parduotuvėse jau lankėsi keliaudami užsienyje. Su kokiais įspūdžiais šio prekės ženklo parduotuves palieka lietuviai ir ar tą patį matysime ir Lietuvos parduotuvėse.

Martynas Lapinskas, Robertas Narmontas

Atėję į rinkimų apylinkę jūs atiduodade savo balsą už jums patikusį kandidatą, partiją arba, jei tai yra referendumas, pareiškiate savo nuomonę. Užpildytą biuletenį metate į balsadėžę, kuri pasibaigus balsavimo nustatytam laiku, yra atidaroma. Komisijos nariai skaičiuoja balsus, vėliau visi biuleten...

Sausio 18-ąją Indijos, Naujojo Mumbajaus naftos bendrovės sandėlyje kilo gaisras. Antrą valandą nakties sandėlio apsaugininkai apie jį pranešė policijai. Gesinti gaisro atskubėjo 20 ugniagesių brigadų.

Trečiadienį apie 15 valandą Klaipėdos bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, jog dega Minijos gatvėje esantis nenaudojamas sandėlis, yra girdimi sprogimai. Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai užgesino gaisrą, niekas nenukentėjo. Liudininkai teigia, jog iš pradžių išvydo dūmus, po to pasigirdo...

Turėdami informacijos apie vykdomą nelegalią veiklą, Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai, praėjusį penktadienį Vilniuje aptiko didžiulį nelegalaus spirito sandėlį, kuriame slėpta apie 50 tonų spirito ir jo filtravimo įranga. Ten pat rastas ir krovininis vilkikas su cigarečių „L&M“ kontra...