Rytis Juozapavičius

29 straipsnių

Rytis Juozapavičius (g. 1969 m. gegužės 25 d.) – žurnalistas, televizijos laidų vedėjas, visuomenės veikėjas, lektorius, viešojo kalbėjimo konsultantas.

Martynas Rusteika, Rytis Juozapavičius, Brainhack PR įkūrėjai ir partneriai

Norėdami suprasti, kaip efektyviai komunikuoti ir įtikinti pašnekovą, turime tiesiog atsakyti į vieną paprastą klausimą – ar mes mokame klausytis? Pokalbis su Zen meistru ir komunikacijos guru atveria daug paprastų tiesų. Kviečiu skaityti.

Mindaugas Jackevičius

Nors apžvalgininkai šių metų rinkimų kampaniją vadina kaip niekad skurdžia, tačiau bent jau feisbuke linksmybių netrūko. Konservatoriai rinkėjus sugebėjo įtikinti modernumu ir atsinaujinimu, tuo metu socialdemokratai paskendo teisindamiesi.

Viešasis kalbėjimas – tai ne tik pristatymai didelėms klausytojų auditorijoms, bet ir susitikimai su naujais verslo partneriais, savo prekių ar paslaugų pristatymas didesnėms ar mažesnėms klausytojų grupėms. Šiame interneto seminare aptariama, kaip suvaldyti viešojo kalbėjimo baimę, kiek laiko skirt...

Eglė Samoškaitė

Statutinė tarnyba ir nuomonės raiškos laisvė – du nesuderinami dalykai? Toks klausimas kilo po Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vado Renato Požėlos įsakymo, kuriuo papildomas VSAT pareigūnų etikos kodeksas – jis pakeistas taip, kad pareigūnams apsunkinama vieša nuomonės raiška.

Justina Ilkevičiūtė

Druskininkų vandens parko paslaugomis nemokamai naudojosi daugelis aukštų politikų, tačiau nieko blogo tame jie nemato. Tuo tarpu VšĮ „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas teigia, kad situacija primena komunizmo laikus, o nemokamas politikų poilsis sukuria svaria...

Giedrė Baltrušytė, LRT televizijos laida „Savaitė“

Gegužę, Seimui priėmus įstatymo pataisas, išsiplėtė ratas valstybinėje tarnyboje dirbančių žmonių, kurių privačių interesų deklaracijų duomenys privalo būti skelbiami viešai. Per du mėnesius komisija taip ir nesugebėjo deklaracijų viešinti, aiškindama tokį neveiklumą techninėmis problemomis. Tačiau ...

Mindaugas Jackevičius

Kad ir kaip populiaru kritikuoti žiniasklaidą, piktintis jos pateikiamu turiniu ar menkinti žurnalistų darbą, Lietuvoje žiniasklaida laikoma elitu ir pripažįstama kaip galinga. Kas Lietuvoje yra žiniasklaidos elitas?

Vilija Andrulevičiūtė

Nors galima teigti, kad „nepagautas – ne vagis“, o juodąsias buhalterijas greičiausiai turi ne viena partija, vis dėlto vieni elgiasi įžūliau, kiti – saikingiau, o Darbo partija atrodo visų įžūliausia ir yra ryškus pavyzdys, kaip į politiką einama pasipelnyti iš valdžios.

Jevgenijus Bardauskas, LRT televizijos laida „Savaitė“,

„Tvarkos ir teisingumo“ Seimo frakcijos seniūnas, „Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkas ir „Tvarkos ir teisingumo“ pirmininko pavaduotojas, Vidaus reikalų ministras užsimojo prieš policiją, opocizija pagrasino kreipimusi į Generalinę prokuratūrą. Seimo „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos seniūnui Petrui...