Rosvaldas Gorbačiovas

74 straipsnių

Valdas Pryšmantas

Optimizuojant veiklą ir visoje Lietuvoje atsisakant kai kurių skyrių bei pastatų Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) ketina atleisti iki 110 darbuotojų, tarp jų daugiausiai – administratorių ir vairuotojų.

Lietuvos Seime svarstoma idėja uždrausti nepilnamečiams parduoti žaislus ir maisto produktus, jei jų dizainas primena alkoholį ar jų tarą. Taip siekiama, kad vaikai kuo rečiau matytų su alkoholiu susijusius daiktus, kurie skatintų jį vartoti.

Virginija Spurytė

Prekybos centruose ir medelynuose pamažu įsibėgėja prekyba kalėdinėmis eglutėmis. Pirkėjai turėtų nudžiugti ne tik dėl to, kad žaliaskarių kainos bus tokios pat, kaip praėjusiais metais, juos veikiausiai nustebins ir siūlomos naujovės.

Jūratė Žuolytė

Nuo lapkričio 1 d. įsigaliojęs draudimas skelbti informaciją apie alkoholiui taikomas nuolaidas tapo kūrybiškumo iššūkiu jo pardavėjams. Akylesni pirkėjai gana nesunkiai supranta jų užuominas, į kokias prekes atkreipti dėmesį. Patys pardavėjai, kaip galima nuspėti, tokius žmonių pastebėjimus neigia ...

Ugnė Karaliūnaitė

„Maximos“ planai sostinės Žirmūnų rajone statyti parduotuvę kaip reikiant stringa. Dalis gyventojų stoja piestu prieš didžiausio prekybos tinklo Lietuvoje norus atidaryti dar vieną parduotuvę Vilniuje.