Romas Pakalnis

16 straipsnių

Romas Pakalnis (g. 1941 m. sausio 4 d. Kirkliuose, Utenos apskritis) – Lietuvos miškininkas ekologas, aplinkosaugininkas, pedagogas, visuomenės veikėjas.

Ramūnas Bogdanas

Jei ministras paskelbia įsakymą, tai šis teisės aktas yra viršesnis už kitų jam pavaldžių institucijų nutarimus. Kultūros ministras Šarūnas Birutis pasirašė įsakymą dėl sovietinės simbolikos, kuris deda kryžių ant visokių balvonų ir kūjų su pjautuvais. Tada išsigando savo drąsos ir ėmė šauktis verti...

Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos (VSTT) atstovas sako, kad premjero sudaryta darbo grupė dėl nelegalių statinių Kuršių nerijoje veikia netinkamai, ir jis atsiriboja nuo siūlymų keisti Kuršių nerijos nacionalinio parko tvarkymo planą.

Salomėja Pranaitienė, LRT Televizijos laida „Šiandien“

Lietuvos durpininkai, eksportuojantys didžiąją dalį pagamintų durpių, ieško galimybių Lietuvoje daugiau jų panaudoti šildymui. Esą šis pigus vietinis kuras galėtų sumažinti šilumos kainas.

Barbora Giedraitytė

Dėl stichiško studijų finansavimo ateityje Lietuvoje gali pritrūkti kai kurių gamtos mokslų sričių specialistų. Nepakankamas dėmesys klasikiniams gamtos mokslams rengiant studentus gali baigtis tuo, kad aukštųjų mokyklų absolventai nebesugebės atskirti dobilo nuo žirnio. Mokslininkams labiausiai tru...