Rėkyva

5 straipsnių

Rėkyva – Šiaulių miesto dalis rytiniame Rėkyvos ežero krante, prie kelio 2105 Tytuvėnai–Pakapė–Šiauliai. Buvusi vakarinė Rėkyvos kaimo dalis.

В праздничные выходные будут работать некоторые магазины сети Rimi. В пасхальное воскресенье, 31 марта будут работать дежурные магазины: время их работы - с 10 до 18 ч. 1 апреля все магазины сети Rimi будут работать по обычному графику, пишет портал madeinvilnius.lt.

Kristina Šapytė

Susitikti pokalbiui su šiauliete Simona Cherry jos tatuiruočių salone buvo nepaprastai įdomu – ji dirba viena, turi daug visokiausios patirties ir Šiaulius ji myli vos ne kaip savus vaikus: labai ir beatodairiškai. Apie tai, kaip gyvenime atsirado spalvoti paveikslėliai ant kūno, kaip ji mato Šiauli...

Pasibaigus šventėms ateina laikas atsisveikinti su namus puošusiomis žaliaskarėmis. AB „Šiaulių energija“ ragina žmones nepalikti nupuošto medelio tiesiog daugiabučio namo kieme ar numesto patvoryje, ir kviečia sudalyvauti akcijoje, kuri leis eglutėms dar kartą jums pasitarnauti.

Savaitgalį Šiauliuose buvo išgelbėtas labai retas į Lietuvos raudonąją knygą įtrauktas didysis apuokas. Sužalotą paukštį suradusi moteris laiku kreipėsi pagalbos, todėl ši istorija baigėsi laimingai.