Orinta Leiputė

159 straipsnių

Orinta Leiputė – pedagogė, Lietuvos ir Kauno miesto politinė bei visuomenės veikėja, gimusi 1973 sausio 19 dieną, Kaune.

2020 metais O. Leiputė buvo išrinkta į Lietuvos Respublikos Seimą pagal Lietuvos socialdemokratų partijos sąrašą. Politikė yra sveikatos reikalų komiteto narė.

Baigusi mokyklą O. Leiputė kurį laiką dirbo mokytoja, vėliau baigė mokslus LKKA ir KU. Socialdemokratų gretose moteris atsidūrė 1996 metais. 2011 O. Leiputė buvo išrinkta į Kauno miesto tarybą, dirbo vicemerės pareigose, tačiau jau 2012 persikėlė dirbti į Seimą.

Netekėjusi O. Leiputė yra Kauno politikų klubo „Milda“ narė. Laisvalaikiu mėgsta sodininkystę, keliones.

Orinta Leiputė, socialdemokratė, Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos pirmininkė

Kovo 8-ąją, Tarptautinę moterų solidarumo dieną, solidarizuojamės su moterų kova už savo teises ir lygias galimybes. Vis dar aktualu tai priminti, nes kasmet kas nors bando šią datą atmesti kaip sovietinę šventę arba supranta tik kaip gėlių dovanojimo dieną.

Jadvyga Beliavska

Seimo nariai socialdemokratai Linas Jonauskas ir Orinta Leiputė kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį, prašydami išsiaiškinti savivaldybėse esančių vaistinių darbo poreikį šventiniu laikotarpiu, kai vaistų poreikis itin padidėja. Parlamentarai taip pat ragina sukurti vaistinių budėjimo ...