Orinta Leiputė

Orinta Leiputė

Orinta Leiputė – pedagogė, Lietuvos ir Kauno miesto politinė bei visuomenės veikėja, gimusi 1973 sausio 19 dieną, Kaune.

2020 metais O. Leiputė buvo išrinkta į Lietuvos Respublikos Seimą pagal Lietuvos socialdemokratų partijos sąrašą. Politikė yra sveikatos reikalų komiteto narė.

Baigusi mokyklą O. Leiputė kurį laiką dirbo mokytoja, vėliau baigė mokslus LKKA ir KU. Socialdemokratų gretose moteris atsidūrė 1996 metais. 2011 O. Leiputė buvo išrinkta į Kauno miesto tarybą, dirbo vicemerės pareigose, tačiau jau 2012 persikėlė dirbti į Seimą.

Netekėjusi O. Leiputė yra Kauno politikų klubo „Milda“ narė. Laisvalaikiu mėgsta sodininkystę, keliones.

Orinta Leiputė. Magiška Dulkio švieslentė neveikia – kokių naujų fokusų sulauksime? (4)

Sveikatos ministras Arūnas Dulkys prieš metus pareiškė, kad atrado raktą, leidžiantį išspręsti bene didžiausią šiandienos sveikatos apsaugos...

Blinkevičiūtė: socialdemokratai palaiko Stambulo konvencijos ratifikavimą (5)

Europarlamentarė lyderė Vilija Blinkevičiūtė tikina, kad jos vadovaujami socialdemokratai palaiko Stambulo konvencijos ratifikavimą Lietuvoje.

Šimkus sako, kad bus nelengva apibrėžti pasitraukimo iš pensijų kaupimo priežastis: gal kam nors svarbu nusipirkti televizorių opozicija siūlo įstatymo pakeitimus (17)

Konstituciniam Teismui pateikus išaiškinimą dėl galimybės trauktis iš pensijų kaupimo fonduose, Lietuvos banko vadovas teigia, kad dabar laukia...

Orinta Leiputė. Kovo 8-oji – proga suvokti, kad moterų lygybė ir gerovė dar netapo prioritetu mūsų valstybei (3)

Kovo 8-ąją, Tarptautinę moterų solidarumo dieną , solidarizuojamės su moterų kova už savo teises ir lygias galimybes . Vis dar aktualu tai...

Siūloma įpareigoti pavežėjus automobilio salone turėti vaizdo registratorių

Keleivių vežimo už atlygį paslaugas teikiančiuose automobilių salonuose siūloma įpareigoti turėti vaizdo registratorių.