Olivia Palermo

14 straipsnių

Mados tinklaraštininkė ir nuomonės formuotoja Olivia Palermo.

Ketvirtadienio vakarą sostinės prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ stilistė Agnė Gilytė sukvietė bičiulius ir žinomus žmones į naujos aksesuarų parduotuvės atidarymą. „BIŽU by Agnė Gilytė“ – naujas stilistės projektas, kokybiškos ir kruopščiai atrinktos bižuterijos baras, kurio idėja gimė iš ...

Išskirtinis asmeninis stilius – frazė, dažai girdima mados pasaulyje, tačiau ką ji iš tikrųjų reiškia? Garsenybės šią frazę kartoja kone nuolat ir akcentuoja, kad stiliaus paieškos ilgai trukęs sudėtingas procesas. Rengtis taip, kad jūsų apranga taptų jūsų vizitine kortele – štai koks šių paieškų ti...

www.5braskes.lt

Metas nusimesti paltus ir dairytis lengvesnių lietpalčių - pagaliau atėjo saulėtas pavasaris! Šįmet mados pasaulyje išryškėjo 4 liepalčių tendencijos, tinkamą išsirinks ir romantikės, ir elegancijos gerbėjos.

www.5braskes.lt

Mados savaitės pamažu baiginėjasi, beliko kolekcijų pristatymai Paryžiuje. Tačiau madistės vis dar plūsta į gatves, pastaruoju metu stilingiausios buriavosi Milane. Čia išryškėjo viena tendencija, kuri šįmet neabejotinai dominuos mūsų spintose.

5braskes.lt

Ilgos kojos - būtent tai veja vyrukus į gatves. Vasara susižavėjusių jų šūksnių tikrai netrūksta, mat moterys išsineria iš nusibodusių kelnių ir demonstruoja tai, ką turi. Pristatome gražuolių kojų paradą, kurių savininkės - garsios užsienio žvaigždės, stebinančios ir talentu, ir grožiu.