Nasdaq Vilnius

117 straipsnių

Akcinė bendrovė „Snaigė“ informuoja, kad Lietuvos banko Finansų rinkos priežiūros komitetas antradienį patvirtino UAB „EDS Invest 3“ pateiktą nekonkurencinio oficialaus siūlymo cirkuliarą, skirtą bendrovės paprastosioms registruotoms akcijoms supirkti.

Viena didžiausių Baltijos šalyse žemės ūkio ir maisto gamybos bendrovė AB „Linas Agro Group“ tapo „Akola group“. Bendrovė pranešė, kad naujasis grupės pavadinimas jau įregistruotas valstybinės įmonės Registrų centras registre.

Penktadienį įvykusiame AB „Linas Agro Group“ eiliniame visuotiniame akcininkų susirinkime pritarta siūlymui keisti bendrovės pavadinimą ir prekės ženklą. Naujasis bendrovės pavadinimas bus „Akola group“.

Finansų komunikacijos bei ryšių su visuomene specialistė Daiva Taučkėlaitė jungiasi prie „Swedbank“ komunikacijos komandos – nuo šiol ji eis „Swedbank“ Lietuvoje atstovės ryšiams su visuomene pareigas. Prieš tai D. Taučkėlaitė beveik septynerius metus ėjo „Nasdaq Vilnius“ marketingo ir komunikacijos...

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ nuosavas kapitalas ir grynųjų aktyvų vertė šių metų kovo pabaigoje buvo 37,9 mln. eurų, o jų vertė akcijai – 3,1402 euro. Šie rodikliai nuo metų pradžios šiek tiek (0,97 proc.) sumažėjo, praneša bendrovė.