Mykolas Majauskas

647 straipsnių

Mykolas Majauskas (gimė 1981 metais gruodžio 19 dieną, Vilniuje) – ekonomistas, politikas, Seimo narys, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys. 

M. Majauskas įgijo ekonomikos ir finansų bakalaurą Sidnėjaus universitete (Australija), grįžęs į Lietuvą tapo Ministro Pirmininko patarėju finansų ir ekonomikos klausimais, vėliau buvo Vilniaus miesto tarybos nariu, 2016 metais išrinktas į Seimą, 2020 metais perrinktas.

Justė Ancevičiūtė

Pagrindiniai kandidatai į sostinės merus iniciatyvos „Tvari Lietuva“ organizuotoje diskusijoje vardijo, kaip spręstų miesto atliekų tvarkymo problemas, jei laimėtų rinkimus. Politikai sakė, kad tobulintų atliekų surinkimo ir rūšiavimo infrastruktūrą, diegtų maistinių atliekų kompostavimo sistemą, ši...

Sniegė Balčiūnaitė

Naujasis Seimo Biudžeto ir finansų komiteto (BFK) pirmininkas konservatorius Mindaugas Lingė sako, kad valdančiųjų žadamą mokesčių reformą gali pristabdyti po savivaldos rinkimų 2023-ųjų kovą Seime galinti pasikeisti valdančiųjų ir opozicijos pusiausvyra, jeigu kai kurie parlamentarai būtų išrinkti ...

Parlamentaras Mykolas Majauskas ketvirtadienį įteikė prašymą, kuriuo pasitraukia iš Seimo konservatorių frakcijos. Tai jis padarė dieną prieš tai pranešęs apie kandidatavimą į Vilniaus merus kaip nepriklausomas kandidatas.