Mykolas Majauskas

Mykolas Majauskas

Mykolas Majauskas (gimė 1981 metais gruodžio 19 dieną, Vilniuje) – ekonomistas, politikas, Seimo narys, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys. 

M. Majauskas įgijo ekonomikos ir finansų bakalaurą Sidnėjaus universitete (Australija), grįžęs į Lietuvą tapo Ministro Pirmininko patarėju finansų ir ekonomikos klausimais, vėliau buvo Vilniaus miesto tarybos nariu, 2016 metais išrinktas į Seimą, 2020 metais perrinktas.

Ribojimų jokių: laisvai Seimo posėdžius galintys praleisti politikai taip ir daro suskaičiuoti sesijos praleisti posėdžiai (3)

Seimo Etikos ir procedūrų komisija teikia pažymas apie Seimo narių posėdžių lankomumą. Delfi pateikia praėjusios Seimo rudens sesijos, kuri...

Seimą palikęs Majauskas įvardijo savo ateities planus (5)

Seimo nario mandato atsisakęs Mykolas Majauskas paskelbė apie ateities planus ir ką veiks toliau.

Suskaičiavo rinkimams mestus pinigus: milijoninės sumos didesnės nei anksčiau akys krypsta į kelias partijas (1)

Praūžus savivaldybių tarybų ir merų rinkimams, Vyriausioji rinkimų komisija ( VRK ) pateikė naujausias politinės kampanijos finansavimo ataskaitas....

Parlamente prisiekė naujas Seimo narys Navickas

Antradienį Seime prisiekė opozicijos iš žemės ūkio ministro posto verčiamas Kęstutis Navickas .

Seimo nario priesaiką duos Navickas

Antradienį vyksiančiame Seimo posėdyje parlamentaro priesaiką ketina duoti iš žemės ūkio ministro posto opozicijos verčiamas Kęstutis Navickas .

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10