K. Navickas 2020-ųjų Seimo rinkimuose dalyvavo tiek su TS-LKD sąrašu, tiek Marių vienmandatėje, kur antrame ture nusileido valstietei Ligitai Girskienei.

K. Navickas turėjo galimybę patekti į Seimą ir po šių Savivaldybių tarybų ir merų rinkimų, jei Šilalės rajono meru būtų tapęs parlamentaras, konservatorius Jonas Gudauskas. Vis dėlto J. Gudauskas antrame ture nusileido su politiniu komitetu rinkimuose dalyvavusiam Tadui Bartkui.

Parlamentaras Mykolas Majauskas ketvirtadienį pranešė atsisakantis Seimo nario mandato ir grįžtantis dirbti į privatų sektorių. Apie tai politikas paskelbė feisbuke.

„Atsisakau Seimo nario mandato ir grįžtu į privatų sektorių. Per dešimt metų Lietuvos politikoje sutikau be galo daug nuostabių žmonių – esu dėkingas visiems su kuriais teko galimybė dirbti kartu. Išmokau valstybės valdymo reikalų, turėjau galimybę prisidėti prie svarbių Lietuvai darbų. Metas naujiems iššūkiams!“, – rašė M. Majauskas, pasidalinęs nuotrauka su europarlamentaru Andriumi Kubiliumi 2010-aisiais.

M. Majauskas į Seimą pateko su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) sąrašu. Jam pasitraukus, eilėje į Seimą yra žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas.

Majauskas iki konflikto su partija buvo Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininku, tačiau posto neteko, kai, pasipriešinęs kolegų valdančiųjų valiai, pateikė lengvatinio PVM siūlymą smulkiajam verslui, kuriam parlamentas pritarė.

TS-LKD po to pašalino M. Majauską iš partijos. Tapęs Mišrios Seimo grupės nariu, parlamentaras pradėjo dirbti Kultūros komitete. Netrukus jis pranešė sieksiąs Vilniaus mero posto, tačiau rinkimų pirmajame ture liko trečias – po konservatorių kandidato Valdo Benkunsko bei partijos „Laisvė ir teisingumas“ kandidato Artūro Zuoko – ir surinko 10,63 proc. balsų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)