Mantas Knystautas

Mantas Knystautas – imtynininkas, Lietuvos čempionas.

2014 metais M. Knystautas tapo Pasaulio jaunimo vicečempionu. 2021 metais pateko į olimpinės atrankos finalą ir iškovojo kelialapį į Tokijo olimpines žaidynes. Žaidynėse imtynininkas varžysis graikų-romėnų imtynių iki 130 kilogramų svorio kategorijoje.

Imtynių rinktinės vedlys ramus dėl virusą įveikusio lyderio: toks jo charakteris, visada nori laimėti

Lietuvos imtynių rinktinės treneris Mindaugas Ežerskis prieš Europos čempionatą skambiais pažadais nesižarsto ir Senojo žemyno pirmenybes...

Imtynininkas iš Lietuvos pasaulio reitinge pakilo į neregėtas aukštumas

Naujai paskelbtoje Tarptautinės imtynių federacijos (UWW) reitingų lentelėje Kristupas Šleiva (72 kg) yra antroje vietoje.

Beveik dieviškas pasirodymas – Šleiva iškovojo sidabrą tarptautiniame turnyre Turkijoje

Stambule vykstančiame Yasaro Dogu, Vehbio Emre ir Hamito Kaplano vardo imtynių turnyre Kristupas Šleiva iškovojo sidabro medalį.

Turnyre Suomijoje – Lietuvos imtynininkų sėkmė

Kouvaloje, Suomija, vykusiame UWW tarptautiniame imtynių turnyre Vilius Savickas (72 kg) ir Mantas Knystautas (130 kg) iškovojo aukso medalius.

Pasaulio čempionato medalį parvežęs imtynininkas: daviau sau žodį nerizikuoti – išėjo atvirkščiai

Osle (Norvegija) vykusiame pasaulio imtynių čempionate bronzos medalį iškovojęs Kristupas Šleiva sekmadienį grįžo į tėvynę.