Kudirkos Naumiestyje

13 straipsnių

Paulius Garkauskas

Kauno apygardos teismas antradienį atvertė baudžiamąją bylą, kurioje piktnaudžiavimu kaltinamas Šakių rajono meras Juozas Bertašius. Politikas prieš porą metų įkliuvo dėl gana painios istorijos, kai į jo valdas buvo atgabenta tūkstančiai tonų smėlio. Teigiama, kad tai buvo padėka už palankius sprend...

Kol Lietuvoje netyla kalbos apie Valstybės saugumo departamento įspėjimus dėl galimų Rusijos provokacijų prieš Lietuvos valstybę ir jos vadovus, šalyje atidengiamas paminklas Rusijos imperatoriškosios armijos kariams. Apie tai DELFI pranešė pasipiktinęs skaitytojas.

Šakių rajono taryba žada inicijuoti pasienio perėjimo punkto Kudirkos Naumiestyje steigimą, ir siūlo svarstyti bendros šio miesto ir Rusijos Karaliaučiaus srities Dobrovolsko ekonominės zonos viziją, pirmadienį rašo dienraštis „Lietuvos žinios".

Vitalija Kolisova

Trys žmonės šiandien būtų buvę gyvi, jei policija būtų sureagavusi į pagalbos šauksmą. Policija ginasi turėjusi kitų svarbių iškvietimų ir siūlo kaltųjų ieškoti tarp įstatymo nuo smurto šeimoje kūrėjų bei politikų.