Klubas.lt

45 straipsnių

Klubas.lt – bulvaro naujienų portalas.

Didžiausia internetinių naujienų grupė DELFI naujus 2016-uosius metus pradėjo itin sėkmingai. Portalas DELFI ir toliau išlieka stiprus lyderis tarp naujienų portalų Lietuvoje, o DELFI grupės portalai užsitikrina vis daugiau pozicijų lankomiausių portalų dvidešimtuke.

Populiariausias naujienų portalas DELFI, norėdamas užtikrinti patogų skaitymą mobiliuosiuose įrenginiuose, iš esmės atnaujino DELFI programėlę. Naujasis programėlės dizainas ir techninis sprendimas užtikrina ne tik malonų vaizdą, bet leidžia patogiai naršyti, lengviau rasti skaitytojui aktualią info...

DELFI TV – žiūrimiausia lietuviška TV internete: rugpjūčio mėnesį DELFI TV rinkosi daugiausia Lietuvos vartotojų, stebinčių naujienas ir transliacijas internetu.

Karščiausią vasaros mėnesį – liepą – naujienų portalų skaitytojai pirmenybę teikė pagrindiniam Lietuvoje naujienų portalui DELFI. Remiantis interneto rinkos tyrimų „gemiusAudience“ duomenimis, liepos mėnesį DELFI skaitė 1.225.257 interneto vartotojai, o nuo konkurentų DELFI buvo atsiplėšęs net 195 t...

Nuo šiol svarbiausią Lietuvos naujienų portalą DELFI matysite, ne tik savo kompiuterių ir telefonų ekranuose, bet ir danguje. Jau šią savaitę į žydrą vasaros dangų kyla geltonas DELFI vardo balionas. Jį pilotuos patyrę bendrovės „orobalionai.lt“ pilotai.