Kęstas Komskis

182 straipsnių

Kęstas Komskis (g. 1963 m. spalio 22 d. Sodėnų kaime, Šilutės rajonas) – Lietuvos ir Pagėgių savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas.

Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas

Pagėgių politiko Kęsto Komskio sūnus Algirdas sumokės dalį sumos, kurios iš jo reikalavo bankrutuojanti Komskių šeimos valdoma įmonė „Agrolira“. Komskių šeimos iždas palengvės 20 tūkst. eurų – tai apie penktadalis sumos, kurią priteisti siekė „Agroliros“ bankroto administratorius.

Miglė Krancevičiūtė, Šarūnas Černiauskas

Pernai vasarą Pagėgių politiko Kęsto Komskio vadovaujami darbininkai plušo tvarkydami įstabaus grožio Lentvario dvaro teritoriją. Tai K. Komskio įmonei „Kalibrus“, kylančiai ant kito, staiga bankrutavusio, verslo likučių, leido laimėti nemažos vertės Pagėgių savivaldybės konkursą. Tik viena bėda – L...

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK), susipažinusi su gautu pranešimu, trečiadienį vienbalsiai nusprendė pradėti tyrimą dėl Pagėgių savivaldybės tarybos nario Kęsto Komskio elgesio.

Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas

Vilnietė Simona Kibirkštytė viena augina du mažus vaikus. Be tėvo juos paliko tragiška avarija, sukelta neblaivaus vairuotojo, dirbusio Pagėgių politiko Kęsto Komskio įmonėje „Agrolira“. K. Komskis dėl šio tragiško įvykio teismo priteistą kompensaciją vadina pagrindine „Agroliros“ bankroto priežasti...

Šarūnas Černiauskas, Miglė Krancevičiūtė („Siena“) ir Morta Mikutytė („Tauragės kurjeris“)

Donatas G. gyvena mažame bute Pagėgių pasienio užkardos apylinkėse. Jau kurį laiką Donatas yra bedarbis, duonai prisiduriantis iš atsitiktinių ūkio darbų. Tačiau kartu jis ir verslininkas – vietos politiko Kęsto Komskio partneris. Tik pats Donatas teigia apie tai nežinojęs.