Julius Panka

Julius Panka

Lietuvos tautininkų sąjungos kandidatas į Vilniaus merus garsėja kaip vienas iš Kovo 11-osios eitynių ir kitų tautininkų renginių organizatorių. Nors tiek jam, tiek visai partijai neretai prikišamas nacionalistinių idėjų propagavimas, J. Panka ne sykį viešai atsiribojo nuo antisemitinės retorikos. Į rinkimus tautininkų lyderis keliauja su keletą metų naudojamu šūkiu „Ačiū Dievui, kad gimiau baltas“. Čia jis tvirtina kalbantis apie baltų tautas, o ne apie odos spalvą.

Istoriko specialybę Lietuvos edukologijos universitete įgijęs politikas partijos vairą perėmė iš eksparlamentaro Gintaro Songailos.

Gražinai Leščinskienei sūnų pamatyti leidžia tris kartus per metus: tarnybos stebi net atvirutes, kurias ji rašo savo vaikui (608)

Prieš kelerius metus Lietuvą sudrebino Gražinos Leščinskienės istorija – jos sūnus buvo atimtas Norvegijoje. Dabar savo sūnų motina gali pamatyti...

Julius Panka. Šimtmetis: gal pribrendome naujai sąjungai? (44)

Pasaulis traukiasi ir mažėja: šalys ir miestai, kurie dar prieš 100 metų atrodė labai toli, o prieš 200 buvo beveik nepasiekiami, dabar yra visai šalia.

Po nesusiklosčiusios karjeros sostinėje Panka išvyko į provinciją: pradeda naują gyvenimo etapą (243)

Buvęs Tautininkų sąjungos vadovas Julius Panka iš Vilniaus migravo į Kupiškį ir pradėjo dirbti rajono savivaldybėje.

Prie partijos „Tvarka ir teisingumas“ prisijungė J. Panka (104)

Vienas iš tautinio judėjimo aktyvistų Julius Panka įstojo į partiją Tvarka ir teisingumas ir tapo partijos Verkių skyriaus vadovu.

J. Panka. Vyrai ar moterys turi maitinti kūdikius? (83)

Neseniai žiniasklaidoje pasirodė informacija apie tai, jog Europos Komisija nori išleisti direktyvą, kad kūdikio priežiūrą dalintųsi abu tėvai...