Jonas Guzavičius

33 straipsnių

Viktorija Chockevičiūtė

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitete trečiadienį svarstyta, ar reikia Lietuvoje dar vienos šventinės nedarbo dienos – lapkričio 2 dienos. Parlamentarai idėjai linkę pritarti, tačiau tuo pačiu kyla diskusijos, kad galbūt reikėtų atsisakyti šventinės gegužės 1 dienos.

Berta Banytė

Praėjusios vasaros pradžioje avariją patyręs Žaliakalnio funikulierius neveikia iki šiol, nors įveiklinti šią senovinę transporto priemonę žadėta gerokai anksčiau. Nepatogumus neslepia patiriantys ne tik gyventojai, naudodavęsi minėtu funikulieriumi susisiekimui, bet ir turistai, atvykstantys susipa...

Pranciškus Vaišvila

Vilnius, birželio 11 d. (BNS). Vyriausybei, daliai darbdavių ir profsąjungoms atstovaujančiai Trišalei tarybai antradienį ketinant toliau svarstyti minimalios mėnesio algos (MMA) didinimą, darbuotojų atstovai sako, kad MMA turėtų didėti iki 450 eurų.

Edgaras Savickas

Antradienį iš Vyriausybės, profesinių sąjungų ir darbdavių organizacijų sudaryta Trišalė taryba toliau derėjosi dėl kai kurių diskutuotinų sustabdytojo naujojo Darbo kodekso nuostatų. Taip pat aptarti nedarbo draudimo išmokas prailginantys ir padidinantys pasiūlymai.

Ugnė Karaliūnaitė

Lietuvoje kintamąją dalį prie atlyginimo gauna vos 18 proc. dirbančiųjų gyventojų. Profesorius Boguslavas Gruževskis įsitikinęs, kad tai – labai mažas procentas ir rodydamas Japonijos pavyzdį, kur kintamąją dalį prie darbo užmokesčio turi net valytojai, teigia, kad Lietuvoje reikėtų peržiūrėti darbo...