Guingamp

20 straipsnių

Guingamp – Prancūzijos futbolo klubas iš Gengano.

Italijos taurės turnyre „Coppa Italia“ paaiškėjo pirmas finalo dalyvis. Pusfinalio etapo antrame susitikime šalies sostinės klubų „AS Roma“ ir „Lazio“ antras derbis baigėsi 3:2 (1:1) „Roma“ pergale, bet į finalą žengė jų amžini priešai „Lazio“

Prancūzijos futbolo „Ligue 1“ lygoje trečiadienio vakarą septyneriomis rungtynėmis baigėsi 24-as turas. „Nice“ ekipa namuose 1:0 (1:0) įveikė „St. Etienne“ komandą, surinko 52 taškus ir pasivijo antroje vietoje esantį „Paris Saint Germain“ klubą.

Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse trečiadienį baigėsi 15-o turo kovos. „Nice“ komanda svečiuose 1:0 (1:0) nugalėjo „Guingamp“ komandą, iškovojo 11-ą pergalę ir su 36 taškais vėl pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą. Pergalingą įvartį 5-ą min. pelnė marokietis Younesas Belhanda.

Jau trečiame 2016–2017 metų sezono Prancūzijos futbolo pirmenybių („Ligue 1“) ture nesėkmę patyrė ir su 6 taškais į penktą vietą nukrito šalies čempionas „Paris Saint-Germain“ klubas, svečiuose 1:3 (0:2) nusileidęs į antrą poziciją pakilusiai „Monaco“ (7 tšk.) ekipai.