Gema Umbrasienė

29 straipsnių

Gema Umbrasienė – Lietuvos ir Panevėžio politinė bei visuomenės veikėja, Lietuvos žaliųjų partijos kandidatė į Panevėžio miesto merus.

Raimonda Mikučionytė

Jau antrus metus Panevėžyje gastroliuojantys cirkai pasitinkami piketuotojų. Ir vakar keliasdešimt gyvūnų teisių gynėjų susirinko į piketą prie cirko „Marcel ir Odeta“ palapinės. Jų plakatuose reikalavimas – uždrausti pasirodymus su laukiniais gyvūnais.

Raimonda Mikučionytė

Panevėžio miesto savivaldybės Privatizavimo komisija vieningai nutarė, kol kas naujo pirties akcijų aukciono neorganizuoti. Komisija nusprendė pasitarti su Savivaldybės administracijos vadovais, gal galima rasti alternatyvą ir išsaugoti Panevėžio pirties funkcijas.

Inga Kontrimavičiūtė

Sprendimą dėl Panevėžio mero Ryčio Račkausko atstatydinimo turėjusios priimti Tarybos komisijos darbas virto tik ažiotažą sukėlusia komedija. Reikalavę išsiaiškinti, ar meras nesulaužė Tarybos nario priesaikos, opozicijos atstovai komisijai priimant lemtingą sprendimą jos posėdyje nė nepasirodė.

Jurga Tvaskienė

Skandalui, kilusiam po praėjusią savaitę įvykusio Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderio Ramūno Karbauskio bei buvusios parlamentarės Gretos Kildišienės susitikimo vienoje viešųjų ryšių agentūroje, įgaunant pagreitį, „valstiečių“ eilėse jau svarstoma: kam galėtų būti naudinga tokia s...

Mindaugas Jackevičius

Buvusios Seimo narės Gretos Kildišienės istorija gali priminti pasaką apie Pelenę, kuriai gyvenimas naujomis spalvomis nušvito sutikus princą. DELFI pažvelgė į moters, apie kurią staiga sužinojo visa Lietuva, skrydį į Seimą ir gyvenimą iki jo.

Mindaugas Jackevičius

Socialdemokratų valdomoje Susisiekimo ministerijoje vykusį konkursą į Aukštaitijos siaurojo geležinkelio direktoriaus pareigas laimėjo socialdemokratas Žydrūnas Kvedaras. Antras konkurse likęs Vismantas Užalinskas įrodinėja, kad konkursas buvo neskaidrus, o nugalėtojas nemoka anglų kalbos, nors to r...

Gintautas Subačius

Prieš gerus metus iš Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pašalinti Panevėžio miesto tarybos nariai Gema Umbrasienė ir Mantas Leliukas nusprendė, jog jiems ne pakeliui ir su Seimo nariu Nagliu Puteikiu bei jo kurta, bet neįregistruota Neapmokestinamų pajamų didinimo partija, kuri į rinkimus eina po Centro...

Aušra Lėka

Tuoj po Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių – Lietuvos politinės olimpiados finalai. Jei nenutiks kokių force majeure, Seimo rinkimų pjedestalas nuspėjamas – socialdemokratai, konservatoriai ir liberalai. Sunkiau nuspėti, kurie iš jų turės realią valdžią, tai yra kas susieis į valdančiąją koaliciją.