Gedimino pilis

48 straipsnių

Vilniaus aukštutinė pilis – gotikinė pilis Vilniuje, kurios liekanos stūkso Gedimino kalno aikštelėje. Papėdėje buvo LDK kunigaikščio Vytauto Didžiojo rezidencija, dabar – atstatyti Valdovų rūmai. Iš pagarbos Vilniaus įkūrėjui LDK kunigaikščiui Gediminui pilis pavadinta jo vardu. Pilis priklauso Vilniaus pilių rezervatui.

Aneta Kurowska

„Neries krantinė” – taip vadinasi ne tik erdvė prie upės, bet ir čia veikianti kavinė/restoranas, kviečiantis užsukti ir pasimėgauti užkandžiais, kava arba kokteiliais. Dabar ši vieta yra geriau ir smagiau pasiekiama, mat dešiniosios Neries krantinės rekonstrukcija jau beveik baigta.

Vaidas Mikaitis

Taip ir jaučiu kaip žmonės ima pamiršti ką tik buvusią migrantų krizę. O juk tiek tada radosi pranašų, aiškinančių kaip mus užtvindys migrantai ir lietuviai savo šalyje taps mažuma. Dar kiti verksniai aiškino, kad mes privalome visus įsileisti, nes kitaip sulauksime sankcijų ar panašias nesąmones. V...

Resolution

Perkant būstą, reikia labai kruopščiai įvertinti asmeninius pasirinkimo kriterijus. Be to, nepamirškite apgalvoti kelių svarbių aspektų, galinčių jums duoti grąžos ateityje. Sau arba ilgalaikę praktiką nekilnojamojo turto (NT) rinkoje turintiems specialistams turėtumėte užduoti šiuos svarbius klausi...

Erika Fuks

Socialiniame tinkle „Facebook“ plinta melaginga žinia, esą po rugsėjo 4 d. vakaro lietaus nuo piliakalnio ėmė slinkti Gedimino pilis. Šis įrašas lydimas ir suklastotos nuotraukos. Ekspertai pataria neapsigauti ir pamačius tokią žinią ant savo draugų sienos, jos nespausti dėl galimo viruso.