G. Azguridienė

13 straipsnių

Lukas Blekaitis

Lietuvos laisvosios rinkos instituto Tyrimų vadovė Guoda Azguridienė, vertindama pirmojo turo Seimo rinkimų rezultatus, sako, kad vienas prioritetų kitos kadencijos Seimui – teisėkūros pagrindų sutvarkymas. Tuo tarpu Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD), laimėjusių pirmąjį rinkim...

Guoda Azguridienė, sveikos mitybos tyrinėtoja

Ketinimai įvesti cukraus mokestį žmones labiausia nervina dėl paties fakto, kad vėl kažkas bus apmokestinta ir dar taip arti kūno. O nervintis yra nesveika, juolab kai Lietuvoje nervinimasis dėl politinių sprendimų tapo kasdienybe.

Guoda Azguridienė, sveikos mitybos tyrinėtoja

Daugelis žino, kad yra sveika valgyti maistą, kuriame daug skaidulinių medžiagų. Kiti, ir ypač kitos, žino, kad jis lieknina, todėl suteikia jam ypatingą statusą. Po kurio laiko užsimirštame, kodėl jis taip vertinamas, ir imame abejoti, ar tikrai ta čija, linų sėmenys, moliūgų sėklos, balkšvojo gysl...

Kristina Kanišauskaitė-Šaltmerė

Tuštėjantį ir senstantį kaimą atranda pasaulio matę, sprangią emigracijos duoną krimtę ar tiesiog miestu pasibodėję lietuviai. Į kaimą traukiantys miestiečiai kaime nėra sutinkami išskėstomis rankomis, bet sociologai fiksuoja visuomenės norma tampančią tendenciją: tikri miestiečiai tampa ūkininkais.

www.5braskes.lt

Vasarą atsipalaiduojame – atostogos, kelionės į šiltuosius kraštus, kepinanti saulė, malonus vėjas, maudynės jūroje ir baseinuose, suveltų plaukų šukuosenos ir šokiai iki paryčių. Puiku! Tačiau rudenį, grįžus į įprastą ritmą, nesunku pastebėti, kokie silpni ir pažeisti tapo mūsų plaukai, todėl jiems...

Vasarą atsipalaiduojame – atostogos, kelionės į šiltuosius kraštus, kepinanti saulė, malonus vėjas, maudynės jūroje ir baseinuose, suveltų plaukų šukuosenos ir šokiai iki paryčių.

Tęsiame knygos „Maistas: ką mes darome su juo, o jis su mumis“ publikavimą. Šįkart antrojo skyriaus penktoji tema - „Alternatyvos. O jei alergija?“. Knyga publikuojama nuo pradžių. Iki šiol publikuotas knygos dalis galite rasti čia.

Šįkart laidoje „Prie pietų stalo“ sveikos mitybos tyrinėtojos, ekonomistės Guodos Azguridienės hamletiškai klausėme: valgyti ar nevalgyti.