„Freiburg“

107 straipsnių

„Freiburg“ – tai futbolo klubas iš Vokietijos miesto Freiburgo. Namuose žaidė raudona juoda apranga. Pastaruoju metu spalvinė gama pakito – rungtyniauja balta raudona apranga.

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate šeštadienį numatyti šeši susitikimai, o penktadienį 6-as turas startavo Miuncheno „Bayern“ ir „Wolsburg“ ekipų rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Bavarų slystelėjimu iškart pasinaudojo pagrindiniai varžovai, nustūmę čempionus į trečią vietą.

Vokietijos „Bundesliga“ čempiono titulą anksčiau laiko užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ klubas patyrė jau trečią pralaimėjimą iš eilės. Priešpaskutinio 34-o turo rungtynėse „bavarai“ išvykoje 1:2 nusileido „Freiburg“ futbolininkams, kurie iš pavojingos zonos šoktelėjo į 14-ą vietą.

Nepaisant to, kad po sezono Jurgenas Kloppas paliks Dortmundo „Borussia“ komandą, treneris stengiasi jai iškovoti vietą kitų metų UEFA Europos lygoje. Iš dugno prieš kurį laiką išsikapstę „geltonieji“ namuose 3:0 sutriuškino „Paderbon“ ekipą ir „Bundeslygoje“ šoktelėjo į aštuntą poziciją.