Elizabeth Warren

49 straipsnių

Naureen Malik

JAV kriptovaliutų kasėjai pagal naują įstatymo projektą gali būti priversti atskleisti išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį, ir tai padidintų spaudimą sparčiai augančiai pramonei, kritikuojamai dėl neigiamo poveikio aplinkai ir elektros tinklams.

Mykolas Katkus

Nepaisant prastesnių prieš ketverius metus reitingų, siaučiančios koronaviruso pandemijos, pralaimėtų Kongreso rinkimų ir nesibaigiančių skandalų Donaldo Trumpo šalininkai tiki, kad jų lyderis gali iškovoti pergalę. Kaip ir kodėl tai galėtų atsitikti?

Linas Sesickas, advokatų kontoros „Glimstedt“ vadovaujantysis partneris, Investuotojų teisių gynimo asociacijos pirmininkas

Nuolatiniai eksperimentai su mokesčiais yra nesibaigianti politinė klajonė. Valstybės juos tai kelia, siekdamos papildyti iždą, tai mažina, galvodamos apie konkurencingumą ir skatindamos verslumą, bet noras koreguoti mokesčius yra ypatingai stiprus.

Sarah Green Carmichael

Mano pirmasis nuolatinis apmokamas žurnalisto darbas buvo laikraštukų, nemokamai dalijamų metro stotyse, redakcijoje, čia kartą per savaitę ruošiau sporto apžvalgas. Vieną savaitę padariau kvailiausią klaidą, paminėdama „Philadelphia Eagles“, profesionalią Amerikos futbolo komandą, kaip AFC (Azijos ...