Dembava

38 straipsnių

Dainius Sinkevičius, Kiril Čachovskij, DELFI TV

„Aš neteisinu savęs, kas padaryta, jau padaryta, bet bausmė man buvo skirta per griežta“, – sako kalėti iki gyvos galvos nuteistas 32 metų panevėžietis Deividas Antanaitis. Jo kartu su draugu įvykdytas nusikaltimas daugiau kaip prieš 10 metų sukrėtė visą Lietuvą – nuo narkotikų apsvaigę vyrai prieva...

Dainius Sinkevičius

Lietuvos valstybė privalo prisiimti atsakomybę dėl Dembavos tragedijos, kai du šaltakraujai žudikai pagrobė, išniekino, o vėliau bagažinėje sudegino septyniolikmetę merginą. Valstybė kalta, nes Bendrasis pagalbos centras (BPC) nesugebėjo nustatyti tikslios vietos, kur yra pagrobta nepilnametė.

Prof. habil. dr. Vilija Targamadzė

Dar kartą ir dar kartą įvyksta tragiški įvykiai: Dembava, Kražiai, sudarkytas įsūnio kūnas, nužudyti vaikai, smurtas šeimoje, patyčios mokykloje, visuomenėje. Puolimas prieš išdrįsusį pareikšti savo nuomonę (o deklaruojama, kad kuriama teisinė, demokratinė valstybė). Kur toliau ir dar daugiau?

Trečiadienį LRT klube atskleistas aštuntųjų kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė 2015“ nominacijų sąrašas: daugiausia kartų jame minimi filmai „Sangailė“, „Meistras ir Tatjana“ ir „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“.