Bolivija

145 straipsnių

Bolivijos Daugiatautė Valstybė (Bolivija) – valstybė Pietų Amerikoje. Ribojasi su Brazilija šiaurėje ir rytuose, Paragvajumi bei Argentina pietuose, Čile bei Peru vakaruose.

Bolivijos kultūrai didelę įtaką daro aimarai, kečujų kalbos atstovai, taip pat kitos populiarios Pietų Amerikos tautos. Kultūros raida Bolivijoje dalinama į tris pagrindines dalis: iki Kolumbinis laikotarpis, kolonizacija ir respublikos laikotarpis.

REUTERS

Vieno Bolivijos miesto gatvėmis trečiadienį (birželio 9 d.) lakstė daugiau kaip tuzinas galvijų. Nuo jų nukentėjo mažiausiai keturi žmonės, pranešė vietos žiniasklaida. Tačiau žuvusiųjų nebuvo užfiksuota. Mobiliuoju telefonu buvo nufilmuota, kaip viena karvė rėžiasi į vaiką. Po kelių valandų lakstym...

1977-ieji, šiaurės rytų Afrikoje plytinti paslaptingą tylą kurianti Libijos dykuma ir joje pasiklydęs vienišas motociklininkas, karštligiškai bandantis atsitokėti nuo kvapą gniaužiančių ir žadą atimančių vaizdų, „įrėminusių“ gamtos paveikslą, tapusio neįveikiama mįsle. Minėtas įspūdis ne tik ilgam į...

Žavinta Kiliūtė, Ieskaukeliones.lt

Čiupkit saulės akinius! Be jų neapsieisite, nes dabar keliausime į 5 labiausiai baltas, net akinančiai baltas pasaulio vietas. Šiuos natūralius gamtos stebuklus ir žmogaus sukurtus objektus išties verta pamatyti.