Black Sabbath

26 straipsnių

"Когда говорят пушки, музы молчат" - вошедшее в поговорку изречение древнеримского оратора Марка Туллия Цицерона неоднократно опровергалось историей. Наоборот, войны всегда пробуждали и продолжают пробуждать невероятную творческую активность поэтов, музыкантов, писателей и художников.

Švedija yra sunkiosios muzikos lopšys, iščiūčiavęs tokias publikos mylimas grupes, kaip „Amon Amarth" ar „Arch Enemy", neseniai koncertavusias Lietuvoje. Šį penktadienį, gegužės 18 dieną, į Vilnių atvyksta dar viena intriguojanti skandinavų chebra – „Amaranthe", išsiskirianti tuo, kad turi net tris ...

Laima Slepkovaitė-Butėnienė

Improvizacinė muzika – viena gyvybiškai reikšmingų Lietuvos meno sričių, kuria pagrįstai galima puikuotis, dalytis ir praturtinti pasaulio kultūrinę paletę. Tačiau kokia ji, kuo skiriasi nuo kitose šalyse praktikuojamos kūrybos?

Gruodžio 18 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“ pasirodys Švedijos sunkiosios muzikos žvaigždės „Sabaton“, kuriems gerbėjai meldžiasi ne tik gimtoje šalyje, bet ir Suomijoje, Čekijoje, Vokietijoje, o Lenkijoje jie net pripažinti garbės piliečiais, kurių koncerte apsilankė pusė milijono gerbėjų!

Birželio 29 dieną sostinės „Lofte“, gausiai prifarširuotame geležies, vyks legendinės JAV grupės „Testament“ koncertas. Laukdami susitikimo su savo publika Lietuvoje, „Testament“ vaikinai rinkosi, kas galėtų juos apšildyti. Šiandien oficialiai paskelbta, kad viena grupė bus iš Lietuvos, kita – iš Kr...