Bernie Sandersas

18 straipsnių

REUTERS

Tobey King pavyko labdaros organizacijai surinkti 40 tūkst. dolerių (maždaug 33 tūkst. eurų). Kad tą padarytų, moteriai prireikė trupučio siūlų, vąšelio ir šiek tiek įkvėpimo, kuriuo tapo Vermonto valstijai atstovaujantis JAV senatorius Bernie Sandersas. Iš Teksaso valstijoje Korpus Kristi miesto ki...

Mykolas Katkus

Nepaisant prastesnių prieš ketverius metus reitingų, siaučiančios koronaviruso pandemijos, pralaimėtų Kongreso rinkimų ir nesibaigiančių skandalų Donaldo Trumpo šalininkai tiki, kad jų lyderis gali iškovoti pergalę. Kaip ir kodėl tai galėtų atsitikti?

Birutė Butėnas, JAV gyvenanti lietuvė

„Pastaruoju metu ėmė atrodyti, kad jei esi baltasis ir dar vyras, tu jau esi nusikaltėlis“, – sako Birutė Butėnas, JAV gyvenanti lietuvė, paaiškindama šalyje vykusių prezidento rinkimų baigtį. Moteris sutiko su DELFI Piliečiu pasidalyti mintimis apie JAV įvykusius rinkimus.

JAV senatorius Bernie Sandersas pirmadienį paragino savo šalininkus balsuoti už jo varžovę demokratę Hillary Clinton, kad užkirstų kelią į Baltuosius rūmus prieštaringai vertinamam respublikonų kandidatui Donaldui Trumpui, smerkdamas milijardierių verslo magnatą kaip „demagogą“.

Ramūnas Bogdanas

Prezidento rinkimai JAV įsibėgėjo visu tempu. Rūpi mums ar nerūpi, bet labai daug kas priklauso nuo JAV pozicijos mus tiesiogiai ir netiesiogiai liečiančiais klausimais. Todėl Lietuvai tikrai ne tas pats, kokia bus JAV politika, pvz., Europos Sąjungos, Baltijos šalių ar Rusijos atžvilgiu.

Evaldas Labanauskas

Visų akys nukrypusios į JAV prezidento rinkimus, tačiau kas ir kodėl ten vyksta, kaip viskas klostysis toliau – net patys amerikiečiai nelabai suvokia. Jangstauno valstijos universiteto politikos profesorius dr. Paulas Sracicius (nuotr.), duodamas interviu „Veidui“, pripažįsta, kad tokių rinkimų jis...