Albertas Šimėnas

13 straipsnių

Albertas Šimėnas (g. 1950 m. vasario 17 d. Papiliuose, Anykščių rajonas) – ekonomistas, Lietuvos politinis bei visuomenės veikėjas, signataras.

Eugenija Grižibauskienė

Šis pokalbis įvyko gerokai anksčiau, – prieš tai, kai niekas negalėjo pagalvoti, koks praradimas užklups vieną garsiausių šalies teisininkų Praną Kūrį. Besikalbėdami jo darbo kabinete gurkšnojome kvapnią jo sutuoktinės Vandos paruoštą arbatą. Maždaug po savaitės, kai šis interviu jau buvo paruoštas,...

Ilgametis valstybės valdomų „Lietuvos geležinkelių“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Albertas Šimėnas, laikytas pagrindiniu įmonės strategu ir Stasio Dailydkos dešiniąja ranka, atleidžiamas iš pareigų. Tai pirmas iš keturių pavaduotojų, kuris atleidžiamas, „Lietuvos geležinkelių“ vadovu gruodži...

Edgaras Savickas

„Lietuvos geležinkelių“ vadovybės gaunamos algos iki šiol buvo skelbiamos neįskaitant jiems skiriamų premijų. DELFI pavyko išsiaiškinti, kiek iš tiesų jie uždirbdavo, o paskirtasis premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad ateityje šią informaciją skelbti viešai bus privaloma.

REUTERS, DELFI TV

DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: Sausio 13-osios bylą nagrinėjančiame teisme liudijęs tris dienas Premjeru 1991 metų sausį buvęs Albertas Šimėnas teigė, kad sausio 12-osios vakare, jau gavęs informaciją apie prasidėjusį pastatų šturmą, savarankiškai su šeima pasitraukė į Druskininkus.