Aukso medalio savininke šioje rungtyje tapo Kazachstano atstovė Tatjana Osipova (29:34,7), universiados sidabro apdovanojimo savininke tapo ukrainietė Kateryna Grygorenko (29:35,7), o bronza tenkinosi suomė Minna Marjaana Pitkaenen (29:36,1).

1. Tatjana Osipova (Kazachstanas) - 29 min. 34,7 sek.
2. Kateryna Grygorenko (Ukraina) - 29:35,7
3. Minna Marjaana Pitkaenen (Suomija) - 29:36,1

V. Strolia finišavo 52-as

Vaikinų 15 km slidinėjimo persekiojimo (7,5 km klasikiniu stiliumi ir 7,5 km laisvu stiliumi) rungtyje 52-as tarp 83 distanciją baigusių dalyvių finišavo Vytautas Strolia - 42 minutės 43,0 sekundės.

Aukso medalio savininku šioje rungtyje tapo rusas Raulis Šakirzianovas (38:42,1), universiados sidabro apdovanojimo savininku tapo Markas Starostinas (38:42,7) iš Kazachstano, o bronza tenkinosi kitas Rusijos slidininkas Pavelas Siulatovas (38:42,7).

1. Raul Šakirzianov (Rusija) - 38 min. 42,1 sek.

Biatlono sąjungos taurės varžybose M. Kaznačenko užėmė 22-ą vietą

Austrijoje vykstančiame 2013-2014 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės trečio varžybų etapo moterų 7,5 km sprinto lenktynėse 22-ą vietą užėmė Marija Kaznačenko.

Vos kartą šaudykloje suklydusi bei vieną baudos ratą sukusi Lietuvos biatlonininkė finiše 1 minutę 33,3 sekundės pralaimėjo rungties nugalėtojai vokietei Nadinei Horchler (22:41,7).

Antra tarp 64 distanciją baigusių sportininkių finišavo rusė Olga Podčufarova (22:42,0), o trečiąja pozicija tenkinosi kita Rusijos biatlonininkė Galina Nečkasova (22:47,6).

1. Nadine Horchler (Vokietija) - 22 min. 41,7 sek. (1 baudos ratas)
2. Olga Podčufarova (Rusija) - atsiliko 0,3 sek. (2)