Rokas Suslavičius (29:23,9) su dviem baudos ratais užėmė 71-ą vietą, o Šarūnas Jukna (32:25,7; 3 baudos ratai) tarp 124 dalyvių liko 112-as.

Sprinto rungties nugalėtoju tapo prancūzas Baptiste'as Jouty, aplenkęs vokietį Florianą Grafą ir kanadietį Scottą Gową.

Etapo rezultatai:

1. Baptiste Jouty (Prancūzija) - 26 min. 02,1 sek. (0 baudos ratų)
2. Florian Graf (Vokietija) - atsiliko 0,3 sek. (1)
3. Scott Gow (Kanada) - 1,6 (0)
4. Bendekt Doll (Vokietija) - 5,4 (2)
5. Anton Babikov (Rusija) - 6,2 (1)
...
44. Vytautas Strolia (Lietuva) - 2:05,8 (2)
...
71. Rokas Suslavičius (Lietuva) - 3:21,8 (2)
...
112. Šarūnas Jukna (Lietuva) - 6:23,6 (3)
...
124. Yao-Yi Wang (Taivanas) - 17:46,2 (2)

Bendroje IBU taurės varžybų sezono įskaitoje V. Strolia (2 tšk.) tarp 94 įskaitinius taškus pelniusių dalyvių iš 88-os vietos nukrito į 92-ą.

Varžybų lyderiu tapo prancūzas B. Jouty (185 tšk.), lenkiantis vokietį Benediktą Dollą (174 tšk.) ir rusą Aleksejų Slepovą (168 taškai).

Pirmus įskaitinius taškus iškovojo G. Leščinskaitė

7,5 km moterų sprinto rungtyje 34-a finišavo ir pirmus įskaitinius taškus pelnė be klaidų šaudžiusi Gabrielė Leščinskaitė. Ji nuotolį įveikė per 23 minutes 7,8 sekundės ir finiše 1 minute 28,6 sekundės atsiliko nuo pergalę iškovojusios ukrainietės Irinos Varvinec.

Du baudos ratus sukusi Natalija Paulauskaitė ukrainietei pralaimėjo 2 minutes 9,0 sekundes ir užėmė 57-ą vietą, o trissyk šaudykloje suklydusi Gaudvilė Nalivaikaitė nuo nugalėtojos atsiliko 3 minutėmis 16,2 sekundės ir liko 77-a tarp 96-ių finišavusių (startavo 97) sportininkių.

Vos 4,6 sekundės ukrainietei pralaimėjusi antra liko italė Federica Sanfilippo, o 10,0 sekundžių nuo nugalėtojos atsilikusi trečioje pozicijoje liko šių varžybų lyderė bendroje įskaitoje Ana Nikulina.

1. Irina Varvinec (Ukraina) - 21 min. 39,2 sek. (0 baudos ratų)
2. Federica Sanfilippo (Italija) - atsiliko 4,6 sek. (1 baudos ratas)
3. Ana Nikulina (Rusija) - 10,0 (1)
4. Galina Nečkasova (Rusija) - 14,6 (1)
5. Maren Hammerschmidt (Vokietija) - 15,7 (0)
...
34. Gabrielė Leščinskaitė (Lietuva) - 1:28,6 (0)
...
57. Natalija Paulauskaitė (Lietuva) - 2:09,0 (2)
...
77. Gaudvilė Nalivaikaitė (Lietuva) - 3:16,2 (3)
...
96. Snežana Borovcanin (Bosnija ir Hercegovina) - 9:25,6 (8)

IBU taurės varžybų bendroje įskaitoje N. Paulauskaitė tarp 92 klasifikuotų biatlonininkių su 23 taškais nukrito į 66-ą vietą iš 57-os, o pirmuos taškus pelniusi G. Leščinskaitė užima 83-ią poziciją.