T. Kaukėnas po penkių klaidų šaudykloje bei tiek pat baudos ratų distancijoje sugaišo 36 minutes 24,2 sekundės.

Aukso medalį iškovojo be klaidų šaudęs vokietis Erikas Lesseris, aplenkęs sykį suklydusį rusą Antoną Šipuliną. Bronos apdovanojimas, kaip ir išvakarėse 10 km sprinto rungtyje, atiteko norvegui Tarjei'ui Boe.

1. Erik Lesser (Vokietija) 30 min. 47,9 sek. (0 baudos ratų)
2. Anton Šipulin (Rusija) atsiliko 17,0 sek. (1)
3. Tarjei Boe (Norvegija) 18,7 (1)
4. Michal Šlesingr (Čekija) 20,4 (1)
5. Ole Einar Bjoerndalen (Norvegija) 43,9 (2)
...
56.Tomas Kaukėnas (Lietuva) 5:36,3 (5)
...
60.Krzysztof Plywaczyk (Lenkija) 7:42,6 (8)

Planetos biatlono pirmenybėse Suomijoje išdalintas penktasis medalių komplektas

Pasaulio biatlono čempionate Suomijoje sekmadienį penktąjį apdovanojimų komplektą išsidalijo moterys, kurios rungtyniavo 10 km persekiojimo lenktynėse.

Auksas, kaip ir išvakarėse 7,5 km sprinto rungtyje, atiteko prancūzei Marie Dorin Habert. Čempionė trissyk suklydo šaudykloje, tačiau distanciją įveikė greičiausiai - per 30 minučių 07,7 sekundės.

Sidabro medalio savininkė tapo Vokietijos biatlonininkė Laura Dahlmeier, o bronza tenkinosi lenkė Weronika Nowakowska-Ziemniak.

1. Marie Dorin Habert (Prancūzija) 30 min. 07,7 sek. (3 baudos ratai)
2. Laura Dahlmeier (Vokietija) atsiliko 15,3 sek. (2)