Į antrąją vietą iš trečiosios pakilo bei sidabrą pelnė keturiskart pasaulio pirmenybių nugalėjai iš Vokietijos - Aliona Savčenko ir Robinas Szolkowy (205,56).

Bronzos apdovanojimai įteikti pirmenybių šeimininkams Meagan Duhamel bei Ericui Radfordui (204,56).

10. Stefania Berton/Ondrej Hotarek (Italija) 171,77

Vyrų varžybose trečią iš eilės planetos čempiono titulą iškovojo 22-ejų metų Kanados atstovas Patrickas Chanas, surinkęs įspūdingą 267,78 balų sumą.

Paskutinį kartą tris pasauio čempiono titulus iš eilės - 1998-2000 metais - buvo iškovojęs rusas Aleksejus Jagudinas.

Sidabro medalis įteiktas Denisui Tenui (266,48) iš Kazachtano, o brozną po laisvosios programos pelnė Senojo žemyno pirmenybių nugalėtojas ispanas Javieras Fernandezas (249,06). Beje, po trumposios programos Ispanijos sportininkas buvo tik septintas.