12-ąjį Lietuvos pirmenybių medalį iškovojusi D. Tušlaitė 25,4 km distanciją įveikė per 36 min. 39,802 sek. (vid. greitis – 41,6 km/val.). Sidabro medalį pelnė Lietuvos treko rinktinės narė Olivija Baleišytė (PKKSC-Panevėžio „El-Eko Sport“, +33,41 sek.), o bronzos – po motinystės atostogų į dviračių trasas jau sugrįžusi Silvija Pacevičienė (Kauno „Gaja“, +45,47 sek.). Nugalėtojos titulą gynusi Ernesta Strainytė (Šilalės SM-„Kvėdarna“, +2.29,17 sek.) liko penkta.

G. Bagdonas 32 km distanciją įveikė per 38,53,653 sek. (vid. greitis – 49,4 km/val.). Antrąją vietą užėmė Ramūnas Navardauskas („Bahrain Merida“, +1.13,959), o trečiąją – Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“, +2.11,939). G. Bagdonas ir R. Navardauskas pelnė po 14-ąjį šalies pirmenybių medalį.

Pernai atskiro starto ir grupinių lenktynių čempionu tapęs Ignatas Konovalovas („Groupama-FDJ“) pirmenybėse nedalyvauja.

Jaunimo (iki 23 metų) grupėje šalies čempionu tapo Justas Beniušis (Klaipėdos „Viesulo“ SC-„Klaipėda“). Jis 32 km distanciją įveikė per 41 min. 18,132 sek. Antrąją vietą užėmė nugalėtojo titulą gynęs Venantas Lašinis („Staki-Technorama“). Jį nugalėtojas pranoko net 1 min. 26,03 sek. Bronzą pelnė Kęstutis Vaitaitis („Staki-Tecnorama“, +1.37,82).

Jaunių merginų lenktynių (14,5 km) čempionės titulą apgynė Akvilė Gedraitytė (Panevėžio „Fortūna„-PKKSC-R. Sargūno SG; 21.26,962). Jaunių vaikinų lenktynėse (25 km) triumfavo Erikas Šidlauskas (Pasvalio „Svalia“ – PKKSC; 34.56,808).

Veteranų lenktynių absoliučioje įskaitoje pirmas klasifikuotas Eduardas Alickunas. Jis 14,5 km distanciją įveikė per 19 min. 34 sek.

Atskiro starto lenktynėse iš viso dalyvavo 89 dviratininkai. Varžybų dalyviai startavo ir finišavo Endriejave (Klaipėdos raj.). Lenktynės buvo surengtos kelyje Endriejavas – Vėžaičiai.

Šeštadienį nuo 12.30 val. vyks jaunių merginų, o nuo 14.45 val. – jaunių vaikinų grupinės lenktynės. Startas ir finišas – šalia Gargždų esančiame Kalniškės kaime, pasibaigus 400 m akmenimis grįsto kelio atkarpai (ant kalno).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)