Ledo ritulininkas pirmame kėlinyje pelnė 2 įvarčius ir išvedė savo ekipą į priekį.

Antrame kėlinyje kretingiškis Jonas Gorelis (27:24) sušvelnino skirtumą iki 3:4, tačiau tai buvo lyg raudonas audeklas „Baltijai“.
Trečio kėlinio pradžioje du įvarčius pelnė Jurijus Merkutovas (46:25 ir 47:21) ir Klaipėdos klubas atitrūko 7:3. Tašką rungtynėse padėjo V. Strazdas, kuris net 4 įvarčiais iš eilės padidino komandos persvarą iki 11:3.

„Grifai“ - „Baltija“ - 11:3 (3:1, 2:2, 6:0).

„Grifai“: I. Kuzminovas 2, J. Gorelis 1 įvartis.

„Baltija“: V. Strazdas 7, J. Merkutovas 3, A. Krasauskas 1 įvartis.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Klaipėdos „Baltija“9801071:3825
2.Šiaulių „Ledo linija“8420239:3316
3.Kaliningrado „Delovaja Rus 2“6420236:2512
4.Kretingos „Grifai“8101621:524
5.Klaipėdos „Kirai“9100842:613

Rytai: „Ober-Haus“ pergalė ir pralaimėjimas „winter classic“ rungtynėse

I-o diviziono rungtynėse Šiaurės Lietuvoje pergalę ir pralaimėjimą po dvikovų atvirame ore parsivežė Vilniaus „Ober-Haus“ komanda. Pirmoje dvikovoje Juodupėje vietos ekipa legionieriaus iš Latvijos Mario Leščovso (16:42) pagalba šeimininkai pirmavo, o antrame kėlinyje Ernestas Čepulis (29:17) padidino „Juodupės“ persvarą iki 3:1.

Tačiau dar antro kėlinio pabaigoje po Nikolajaus Sidorovo įvarčio (36:38) jau 4:3 priekyje buvo „Ober-Haus“.

Įtemptame trečiame kėlinyje laimė šypsojosi vilniečiams, kurie paskutinėmis sekundėmis pelnė 5 įvartį ir šventė sunkią pergalę.

„Juodupė“ – „Ober-Haus“ - 3:5 (1:0, 2:4, 0:1).

„Juodupė“: E. Čepulis 2, M. Lečšovsas 1 įvartis.

„Ober-Haus“: N. Sidorovas ir K. Ašmontas po 2, A. Sidorovas 1 įvartis.

Antrose „winter classic“ rungtynėse po atviru dangumi Rokiškyje aikštelės šeimininkė „Rokiškio“ ekipa vilniečiams nebuvo tokia svetinga. „Ober-Haus“ įvartį pelnė tik antro kėlinio pabaigoje, kai rezultatas jau buvo 6:0.

Trečio kėlinio pradžioje vilniečiai sumažino atsilikimą iki 3:6, tačiau „Rokiškis“ vėl įjungė aukštesnę pavarą ir vėl spurtavo iki 8:3.

„Rokiškis“ – Ober-Haus“ - 8:4 (1:0, 5:1, 2:3).

„Rokiškis“: M. Citavičius 3, D. Janušonis 2, T. Urbonas, T. Mažeikis ir T. Jasinevičius po 1 įvartį.

„Ober-Haus“: S. Lynikas 2, K. Ašmontas ir N. Sidorovas po 1 įvartį.

Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ iškovojo jau septintą pergalę iš eilės, šįsyk 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) nugalėjęs Vilniaus „Vilkus“. „Lokiai“ šioje dvikovoje pirmo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą, kai (18:53) pasižymėjo Anatolijus Jermakovas.

Elektrėnų klubas jau antro kėlinio pradžioje (21:13) po Nicko Aubino smūgio vėl išsiveržė į priekį, o Vadimas Fiščevas (25:20) kiekybinėje mažumoje padidino skirtumą iki 3:1. Trečiame kėlinyje įvartį pridėjo Valdas Škadauskas (52:11) ir „Lokiai-Poseidonas“ šventė eilinę, tačiau nelengvą pergalę.

„Vilkai“ – „Lokiai-Poseidonas“ - 1:4 (1:1, 0:2, 0:1).

„Vilkai“: A. Jermakovas 1 įvartis.

„Lokiai-Poseidonas“: V. Fiščevas 2, N. Aubinas ir V.Škadauskas po 1 įvartį.

Pergalę Vilniuje iškovojo Rokiškio „Rokiškio“ ekipa, kuri išvykoje 7:5 (0:1, 3:1, 4:3) nugalėjo Vilniaus „Ice wind“ komandą. Vilniečiai dvikovoje buvo nusiteikę ryžtingai ir pirmi įmušė įvartį, išnaudoję dviejų žaidėjų persvarą (13:10), kai pasižymėjo Dmitrijus Jevstafjevas.

Tačiau tai buvo vienintelis kartas, kai sostinės ekipa pirmavo. Rokiškėnai antrame kėlinyje per pirmas penkias minutes pelnė tris įvarčius ir atitrūko. Šarūnas Nacevičius (39:29) dar bandė gelbėti padėtį, Artūras Vyšniauskas (42:23) išlygino rezultatą 3:3, tačiau „Rokiškis“ per dvi su puse minutės vėl atsakė trimis įvarčiais ir nulėmė rungtynių baigtį.

„Ice wind“ – „Rokiškis“ - 5:7 (1:0, 1:3, 3:4).

„Ice wind“: Š. Nacevičius 2, D. Jevstafjevas, A. Vyšniauskas ir A. Jadkauskas po 1 įvartį.

„Rokiškis“: Ž. Grunevas ir D. Janušonis po 2, A. Rukšėnas, T. Urbonas ir I. Afanasjevas po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):