„Balticos“ vartus gynė Germantas Juškaitis. Pirmame kėlinyje žaidimas buvo gana apylygis.

13-ą minutę po tikslaus Edgaro Rybakovo perdavimo, ritulį į baltarusių vartus pasiuntė „Balticos“ puolėjas Vladislavas Nikulinas (1:0).

Iniciatyva trumpam priklausė lietuviams, tačiau svečiai neketino pasiduoti. Antrame kėlinyje komandos keitėsi dažnomis pavojingomis atakomis. Rungtynių pabaigoje Baltarusijos jaunimo rinktinei pavyko perimti iniciatyvą.

56-ą minutę po tikslaus I. Varivončiko perdavimo, rezultatą išlygino gynėjas Nikita Ustinenka (1:1). Vos po dviejų minučių baltarusis M. Valkovas perdavė ritulį komandos draugui Glebui Panfilovui, kuris pelnė dar vieną įvartį (1:2). „Balticai“ rezultato išlyginti nepavyko ir svečiai šventė pergalę minimaliu skirtumu.