2 km atskiro starto lenktynėse 37-ą vietą užėmė „Inpa Sottoli Giusfredi“ ekipai atstovaujanti Daiva Tušlaitė, o „Aromitalia-Vaiano“ komandos narė Rasa Leleivytė buvo 64-a.

Pirmoji lietuvė prologo nugalėtojai olandei Annemiek Van Vleuten pralaimėjo 11, o antroji - 15 sekundžių.

1. Annemiek Van Vleuten (Olandija) 2 min. 48 sek.
2. Lucinda Brand (Olandija) atsiliko 1 sek.
148.Sarah Roy (Australija) 54

Antrąjį daugiadienių dviratininkų lenktynių Rumunijoje etapą G. Kaupas baigė autsaiderių gretose

Rumunijoje vykstančių daugiadienių „Sibiu Cycling Tour“ dviratininkų lenktynių antrajame etape 91-as finišavo ir bendroje įskaitoje 100-ojoje pozicijoje tebėra „Team Differdange-Losch“ komandai atstovaujantis Gediminas Kaupas.

Lietuvos dviratininkas 154,4 km distancijos finiše 31 minutę bei 57 sekundes pralaimėjo pergalę etape iškovojusiam italui Mauro Finetto, aplenkusiam tautiečius Simonę Ponzį bei Davide'ą Rebelliną.

Etapo rezultatai:

1. Mauro Finetto (Italija) 3 val. 55 min. 58 sek.
2. Simone Ponzi (Italija)
3. Davide Rebellin (Italija)
4. Antonio Parrinello (Italija)
5. Sergej Tvetcov (Rumunija) tas pats laikas
...
91.Gediminas Kaupas atsiliko 31 min. 57 sek.
...
102.Martin Duben (Slovakija) 58:55

Bendroje įskaitoje po prologo ir antrojo etapo G. Kaupas nuo lyderiu tapusio italo Mauro Finetto jau atsilieka 55 minutėmis ir 7 sekundėmis.