Šeštadienį namuose "Devils" ledo ritulininkai 1:4 (0:0, 1:2, 0:2) turėjo pripažinti dvidešimt aštuntą pergalę per 46 mačus iškovojusios Filadlefijos "Flyers" (60 tšk.) komandos, kuri Rytuose yra ketvirtojoje pozicijoje, pranašumą.

Per 17 žaidimo minučių (16:59) lietuvis dukart metė į svečių vartus, blokavo varžovo metimą ir antrojo kėlinio pabaigoje gavo dvi baudos minutes.

Vienintelio įvarčio autorius arenos šeimininkų gretose - Aleksejus Ponikarovskis (33:32).

Dviem įvarčiais prie svečių pergalės prisidėjo Scottas Hartnellas (33:04 ir 48:07), vienu - Mattas Readas (29:30) bei du rezultatyvius perdavimus atlikęs Wayne'as Simmondsas (57:38).