Sužaidus 10 min. kamuolį per varžovų vartininką permetė Lucasas Moura, o po dar tokio paties laiko Paryžiaus ekipos pranašumą padvigubino Adrienas Rabiotas. Atrodė, jog Laurento Blanco auklėtiniai išsiveš pergalę ir taškais susilygins su penktadienį pralaimėjimą patyrusiu lyderiu „Marseille“ klubu.

Tačiau 32 min. 11 m baudinį realizavo šeimininkų saugas Ryadas Boudebouzas, o pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo Francois Modesto.

Antroje mačo dalyje PSG žaidėjai stengėsi turėtą persvarą susigrąžinti, tačiau 56 min. fantastišku smūgiu į viršutinį vartų kampą pasižymėjo gynėjas Julienas Palmieri. Negana to, tas pats J. Palmieri rungtynių pabaigoje pelnė dar vieną įvartį ir įtvirtino sensacingą „Bastia“ komandos pergalę.

Nugalėtojai „Bastia“ futbolininkai iš iškritimo zonos iškart pakilo į keturioliktą vietą. Tuo tarpu PSG smuktelėjo į ketvirtą turnyro lentelės poziciją.

Kiti susitikimai buvo ne mažiau atkaklūs. „Evian“ klubas namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su lentelės viduryje žengiančiu „Rennes“ ir sugebėjo pakilti iš iškritimo zonos.

Tuo tarpu „Guingamp“ komanda rezultatu 2:0 įveikė „Lens“ ekipą, o tiek pat taškų turintis „Nice“ irgi namie 3:1 privertė pasiduoti „Lorient“ futbolininkus.

Saint Etienne“ klubas išvykoje 2:1 nugalėjo „Reims“ komandą ir pakilo į trečią turnyro lentelės vietą.

„Bastia“ 4–2 „Paris Saint-Germain“

10' [0-1] Lucas Moura
20' [0-2] Adrien Rabiot
32' [1-2] Ryad Boudebouz (iš 11 metrų baudinio)
45' [2-2] Francois Modesto
56' [3-2] Julien Palmieri
89' [4-2] Julien Palmieri

„Evian“ 1-1 „Rennes“

52' Ola Toivonen („Rennes“) nerealizavo 11 metrų baudinio
63' [1-0] Adrien Thomasson
66' [1-1] Paul-Georges Ntep De Madiba

„Guingamp“ 2–0 „Lens“

18' [1-0] Christophe Mandanne
76' [2-0] Claudio Beauvue (iš 11 metrų baudinio)

„Lille“ 1–0 „Caen“

20' [1-0] Michael Frey

„Nice“ 3–1 „Lorient“

6' [0-1] Benjamin Jeannot
29' [1-1] Eric Bautheac (iš 11 metrų baudinio)
60' [2-1] Alexy Bosetti
67' [3-1] Carlos Eduardo

„Reims“ 1–2 „Saint Etienne“

44' [0-1] Yohan Mollo
48' [0-2] Romain Hamouma
90' [1-2] Renaud Cohade (į savus vartus)
90' Antoine Conte („Reims“) pašalintas iš aikštės