Tai įvyko per Ispanijos čempionato 11-o turo rungtynes išvykoje su „Sevilla“ futbolininkais, kurias „Barca“ ekipa laimėjo 2:1 (1:1). L. Messi pasižymėjo 43-ią minutę ir išlygino rezultatą 1:1. Argentiniečiui pavyko įmušti 500-us įvarčių per 469 oficialias rungtynes ir per 31-ą draugišką susitikimą.

„Sevilla“ pirmavo 1:0 po Victoro Vitolo smūgio 15-ą minutę, o pergalingą įvartį urugvajietis Luisas Suarezas pasiekė 61-ą minutę.

„Barcelona“ klubo spalvas L. Messi gina visą savo karjerą. Šį sezoną katalonai kol kas su 25 taškais užima antrą vietą Ispanijos lygoje. Pirmauja Madrido „Real“ klubas (27 tšk.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)