„Lazio“ ekipa 1:0 pirmavo jau 4-ą minutę po Stefano Radu smūgio. Tiesa, netrukus, 11-ą minutę, Giorgio Chiellini santykį išlygino (1:1). Per likusius daugiau negu pusantro kėlinio abiems komandoms įvarčio įmušti nepavyko, todėl teko žaisti pratęsimą. Jo pradžioje, 97-ą minutę, Alessandro Mattri ir pasiekė pergalingą įvartį - 2:1.

Pastarąjį kartą „Juventus“ ekipa Italijos taurę iškovojo prieš 20 metų – 1995-ais.

Tiesa, turnyro finale turiniečiai žaidė jau penkioliktą kartą, o trys (2002, 2004 ir 2012 metais) paskutiniai jų bandymai iškovoti prizą nebuvo sėkmingi.

„Lazio“ ekipa finale žaidė po metų pertraukos, o taurę iškovojo 1958, 1998, 2000, 2004, 2009 ir 2013 metais.

Vienintelį kartą „Juventus“ ir „Lazio“ klubai Italijos taurės turnyro finale žaidė 2004 metais. Ttuomet pajėgesnė buvo Romos komanda – 2:0 bei 2:2.

Be 1995-ųjų, Turino ekipa šalies futbolo taurės savininke dar buvo 1938, 1942, 1959, 1960, 1965, 1979, 1983 ir 1990 metais.

Rezultatas:

„Juventus“ 2 – 1 „Lazio“

4' Stefan Radu [0 - 1]
11' Giorgio Chiellini [1 - 1]
97' Alessandro Matri [2 - 1]

„Juventus“ klubas šį sezoną gali iškovoti tris svarbiausius trofėjus. Turino futbolininkai jau tapo Italijos čempionais, iškovojo Italijos taurę ir birželio 6-ą dieną Berlyne kovos dėl UEFA Čempionų lygos nugalėtojų taurės. Senojo žemyno prestižiškiausio turnyro finale italų varžovė - „Barcelona“ (Ispanija) ekipa.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)