St. Petersburgo „Zenit“ klubas (Rusija) namuose su „Sevilla“ komanda sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:1) ir nepasiekė revanšo už pralaimėjimą prieš savaitę Ispanijoje 1:2.

Kijevo „Dinamo“ ekipa svečiuose pralaimėjo „Fiorentina“ futbolininkams 0:2 (0:1), o Ukrainos sostinėje mačas baigėsi taikiai 1:1. Rezultatas ilgai buvo 0:1, kuris paliko kijeviečiams vilčių, bet viską sugriovė Juano Vargaso antras įvartis 94-ą min. Dinamo visą antrą kėlinį žaidė dešimtyje be 40-ą min. iš aikštės išvyto Jermaino Lenso.

Tačiau Ukrainos futbolo garbę Europoje toliau gins Dnepropetrovsko „Dnipro“ klubas, kuris savo aikštėje 1-0 (0:0) įveikė Briugės „Club Brugge“ atstovus. Pirma dvikovoje Belgijoje buvo užfiksuotos lygiosios 0:0. Pergalingą įvartį 82-ą minutę pelnė ukrainietis Jevgenijus Šachovas.

„Napoli“ klubas savo žiūrovų akivaizdoje sužaidė lygiosiomis 2:2 „Wolfsburg“ ekipa, bet pirmą mačą svečiuose italai buvo laimėję net 4:1, todėl lengvai pateko į pusfinalį. Beje, „Napoli“ futbolininkai ir antrose rungtynėse įtikinamai pirmavo 2:0, bet per anksti nusiramino ir vokiečiai per dvi antro kėlinio minutes išlygino skirtumą 2:2.

Dnepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina)*** 1 - 0 Briugės „Club Brugge“ (Belija), (pirmas mačas - 0:0, bendras - 1:0);

82' Jevgenij Šachov [1 - 0]

Florencijos „Fiorentina“ (Italija)*** 2 - 0 Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) (pirmas mačas - 1:1, bendras - 3:1);

43' Mario Gomez [1 - 0]
90+4' Juan Vargas [2 - 0]

40' Jermain Lens („Dinamo“) - raudona kortelė

Neapolio „Napoli“ (Italija)*** 2 - 2 Volfsburgo „Wolfsburg“ (Vokietija) (pirmas mačas - 4:1, bendras - 6:3);

50' Jose Callejon [1 - 0]
65' Dries Martens [2 - 0]
71' Timm Klose [2 - 1]
73' Ivan Perisič [2 - 2]

St. Petersburgo „Zenit“ (Rusija) 2 - 2 Sevilijos „Sevilla“ (Ispanija)*** (pirmas mačas - 1:2, bendras - 3:4).

6' Carlos Bacca [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
48' Jose Rondon [1 - 1]
72' Hulk [2 - 1]
86' Kevin Gameiro [2 - 2]