28-erių metų Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis Ispanijos čempionate sužaidė tik trejas rungtynes per kurias praleido net 12 įvarčių nuo Madrido „Real“ (sausio 31 d., 0:6), Sen Sebastiano „Real Sociedad“ (vasario 8 d., 0:2 per pirmą kėlinį, mačas be G. Arlauskio baigėsi 0:5) ir „Las Palmas“ (balandžio 22 d., 0:4) futbolininkų.

G. Arlauskis bus priverstas grįžti į Didžiąją Britaniją. Lietuvis „Watford“ klubo spalvas gynė tik dvejose rungtynėse ir praleido du įvarčius. „Širšės“ su G. Arlauskiu starto sudėtyje rugpjūčio 25 d. pralaimėjo Anglijos lygos taurės („Capital One Cup“) turnyro susitikimą „Preston“ komandai (0:1, belgo Marnicko Vermijlo įvartis 8-ą min.), o lapkričio 28 d. iškovojo pergalę 3:2 „Premier“ lygos mače prieš Birmingemo „Aston Villa“ ekipą. G. Arlauskis šiame mače aikštėje pasirodė tik po keitimo 67-ą min. ir 89-ą min. praleido vienintelį įvartį po Jordano Ayew smūgio.

Iš viso per praėjusį sezoną G. Arlauskis sužaidė beveik 5 rungtynes (iš jų vieneriose aikštėje praleido tik 45 min., o kitose – vos 23 min.) ir praleido 14 įvarčių (vid. po 2,8 įvarčio per mačą). G. Arlauskio žaidybinė praktika per 2015-2016 metų sezoną buvo 338 minutės.

„Watford“ pasibaigusiame „Premier“ lygos čempionate užėmė 13-ą vietą. Per 38-is turus „širšės“ iškovojo 12 pergalių, 9 kartus sužaidė lygiosiomis, patyrė 17 pralaimėjimų (įvarčių santykis – 40:50) ir surinko 45 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)