Lemiamame mače Leonido Slutskio auklėtiniai minimalia persvara 1:0 (1:0) įveikė kitą sostinės klubą „Lokomotiv“.

Pirmas ir paskutinis įvartis šiame susitikime buvo pelnytas antrojo kėlinio pradžioje, kai tiksint pirmosioms minutėms tikslų smūgį iš toli atliko serbas Zoranas Tošičius.

Kadangi „Lokomotiv“ išlyginti rezultato ir atgaivinti intrigos nesugebėjo, toks scenarijus lėmė CSKA auksą Rusijos čempionate, kuriame jie triumfuoja jau antrus metus iš eilės.

CSKA klubui tai – jau penktasis Rusijos pirmenybių titulas ir 12-asis, įskaitant pasiekimus Sovietų Sąjungoje. Už pirmąją vietą jam atiteko vieta kito sezono UEFA Čempionų lygos grupių etape.

Antras „Premier“ lygoje liko Sankt Peterburgo „Zenit“, kuris svečiuose 4:1 (2:0) nugalėjo Krasnodaro „Kuban“ ekipą. Trenerio Andre Villas-Boaso auklėtiniai kitą sezoną kausis UEFA Čempionų lygos atrankoje.

Kitą sezoną UEFA Europos lygos turnyre žais „Lokomotiv“, Maskvos „Dinamo“, „Krasnodar“ ir Edgaro Česnauskio atstovaujamas „Rostov“.
Maskvos CSKA futbolininkai

Rungtynės:

Maskvos CSKA 1 – 0 Maskvos „Lokomotiv“
46' [1 – 0] Zoran Tošič

Krasnodaro „Kuban“ 1 – 4 Sankt Peterburgo „Zenit“
14' [0 – 1] Axel Witsel
32' [0 – 2] Salomon Rondon
51' [0 – 3] Oleg Šatov
68' [1 – 3] Lorenzo Melgarejo
90' [1 – 4] Hulk